«Перетворимо на кіберарену»: стало відомо, хто купив готель «Дніпро»

«Перетворимо на кіберарену»: стало відомо, хто купив готель «Дніпро»

15 липня 2020 Фонд держмайна з аукціону продав готель «Дніпро»  товариству «Смартленд». Журналісти назвали нового власника будівлі в центрі української столиці «мільярдером із нетрів». Засновник компанії «Смартленд», яка виклала за «Дніпро» 1,11 млрд грн (40 млн доларів), Максим Терещук живе у звичайній висотці у спальному районі Києва. Згодом виявилось, що перемогу в аукціоні за готель "Дніпро" одержали українські айтішники, які планують перетворити його на перший у світі готель, повністю підготований для кіберспортивних івентів.

Про це написав український кіберспортсмен та менеджер кіберспортивних команд у Facebook Олександр Кохановський.

"Перемогу в аукціоні за готель "Дніпро" одержали не російські олігархи, а українські айтішники. Ми перетворимо його у перший готель у світі, повністю підготований для кіберспортивних івентів", - написав Кохановський.

За його словами, готель буде включати не лише атрибути топового готелю (ресторани, бари, SPA-зони та фітнес-центри), але й унікальні кіберспортивні елементи: тренувальні зони, кіберспортивну сцену, спеціальні номери для професійних гравців, а також найкращий у світі players’ lounge.

"Коли я кажу "ми", то маю на увазі групу партнерів та інвесторів, які здатні реалізувати великий проєкт, першою частиною став готель "Дніпро", - зауважив Кохановський.

Кохановський написав, що задумка великого інфраструктурного кіберспортивного проєкту виникла кілька років тому. 

"Це ціла екосистема, яка включає у себе створення сучасної багатофункціональної кіберспортивної арени з всеукраїнськими та міжнародними турнірами, кіберспортивної академії, освітніх проєктів та Кіберспортивної асоціації, яка об'єднує ключових гравців ринку - які будуть розвивати індустрію та допомагати в удосконаленні законодавчої бази", - підкреслив він.

За словами Кохановського, проєкт мав стартувати з будівництва арени, але він змінив свої плати, побачивши нову унікальну можливість.

"Ви знаєте, що я все життя презентував Україну у світі кіберспорта. Це величезний світовий ринок і великі можливості для економіки нашої країни, тож прийшов час презентувати Україну світу кіберспорту", - додав Кохановський.

Олександр вважає, що готель «Дніпро» - це один з ключових інфраструктурних проектів в рамках розвитку кіберспорту в Україні. Його мета - "зробити Київ Меккою світового кіберспорту, а Україну наблизити за рівнем до Південної Кореї і США."

Також команда українских айтішників планує за 5 років ми  змінити вигляд вітчизняного кіберспорту. Розвивати інфраструктуру почали з «Дніпра». І вже найближчим часом приступають до реалізації проекту по створенню багатофункціональної киберспортівной арени в центрі Києва, якому нема аналогів в Україні. Це - основний проект команди, завдяки якому можна проводити івенти міжнародного рівня. При цьому не тільки киберспортівні, а й музичні, а також спортивні.

Наступний крок, за словами Кохановського, - відкриття двадцяти суперсучасних ігрових центрів в найбільших містах України. Крім того, в рамках стратегії компанії планується відкриття Академії кіберспорту, а також влаштування Чемпіонату України з куберпорту, Кубку України, а також змагання шкільних і студентських ліг. Не залишиться без уваги і освіта - кафедри кіберспорту будуть запущені в провідних вузах країни.

Теги
Схожi
Нацбанк України підвищив облікову ставку до 7,5%
Економіка
Нацбанк України підвищив облікову ставку до 7,5%
За підсумками березня зростання споживчих цін у річному вимірі прискорилося до 8,5%, а базова інфляція - до 5,9%...
Німецькі екологи вимагають заборонити будівництво «Північного потоку-2»
Економіка
Німецькі екологи вимагають заборонити будівництво «Північного потоку-2»
Німецькі природоохоронні організації подали позов проти рішення Федерального відомства щодо будівництва газопроводу «Північний потік-2» у німецьких водах...
Банки масово блокують кошти на рахунках українців: хто і чому в зоні ризику
Економіка
Банки масово блокують кошти на рахунках українців: хто і чому в зоні ризику
Українці дедалі частіше стикаються з тим, що банківські установи можуть раптово заблокувати кошти і зажадати документи, що підтверджують джерело доходів...
Ціни на харчові продукти побили рекорд за останні сім років
Економіка
Ціни на харчові продукти побили рекорд за останні сім років
Сьогодні зростання цін на продуті харчування спостерігається не тільки в Україні. Продуктовий кошик виріс в ціні та в інших країнах світу...
Нью-Йорк втратив першість серед міст з найбільшою кількістю мільярдерів
Економіка
Нью-Йорк втратив першість серед міст з найбільшою кількістю мільярдерів
Уперше в лідери вибився китайський Пекін, де живе на одного мільярдера більше, ніж в американській діловій столиці....