[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/images\/8-48452299.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]

Перемога неймовірно посилить позиції України: частина політичних еліт Європи цього побоюється

Перемога неймовірно посилить позиції України: частина політичних еліт Європи цього побоюється
Шольц знову мурижить передачу важкого озброєння. Макрон недавно закликав Україну до поступок. Попри запізніле, але ніби щире прозріння «стара Європа» знову крутить ту саму шарманку — компроміси, «Україна мусить зрозуміти», «Росію не перемогти» і т.д.
 
Як на мене, значна частина політичних еліт цих країн насправді побоюється і не хоче повної перемоги України. Поразки вони нам не бажають, але і наша повна перемога їм не дуже потрібна.
 
Бо це неймовірно посилить позиції як самої України, так і її реальних союзників у цій війні — східноєвропейських держав (Польща, країни Балтії, Чехія, Словаччина, Румунія) та атлантичної вісі Вашингтон — Лондон. Саме ці держави будуть моральними лідерами післявоєнної Європи та значною мірою визначатимуть її долю.
 
А от якщо війна зайде у патову ситуацію, тоді якраз Німеччина і Франція знову будуть водити дипломатичні хороводи з Москвою і помаленьку повертатися до «бізнес ес южуал», як вони це робили попередні 8 років.
 
На щастя, нарешті у нас правильні союзники (вперше в історії), і аж ніяк не Берлін та Париж грають провідну роль у наших військових поставках та міжнародній підтримці.
 
Так що все буде саме так — буде нова Європа, де ключову роль буде грати вісь між Балто-Чорноморськими та Атлантичними державами.
[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/root\/images\/house1.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":""}]
Теги
Iншi дописи автора
Вчора три відморозки серед білого дня у Києві вбили свободівця Олексія Щербину
Московським патріархатом взагалі не займаються відповідні державні служби
Українська та російсько-імперська ідентичність не можуть співіснувати на одному просторі
Демосковізація - це завдання не лише для України, це завдання для всього світу