"Ми використали дані компаній, які займаються пошуком персоналу для проведення опитування, анонсованого президентом. Загальна сума витрат складає 75 млн грн, але це тільки гроші для організації роботи волонтерів біля дільниць."

Також Айвазовська розповіла, що з людьми, які ставитимуть громадянам запитання, підписуватимуть цивільно-правові угоди підряду. Сума грошової виплати на одну особу становитиме 1,2 тис грн без урахування податків.
Як відомо, за 10 днів до віборів Президент України Володимир Зеленський назвав усі запитання всеукраїнського опитування, яке відбудеться 25 жовтня.

Вони стосуються важливих для країни тем, зокрема скорочення кількості депутатів, створення вільної економічної зони на Донбасі та покарання за корупцію.
Як писав раніше Український Дощ, на Зеленського подали до суду через «всенародне опитування»
