Оголошено увесь список питань, які турбують Зеленського

Оголошено увесь список питань, які турбують Зеленського

Помічник голови Офісу президента Михайло Подоляк назвав увесь список питань, які увійдуть у "опитування Зеленського" 25 жовтня.

Список питань Подоляк озвучив у коментарі НВ. Так, до списку "опитування" 25 жовтня, за словами Подоляка, увійдуть такі запитання:

  1. Чи підтримуєте ви ідею довічного ув’язнення за корупцію в особливо великих розмірах?

  2. Чи підтримуєте ви створення вільної економічної зони на території Донецької та Луганської областей?
  3. Чи підтримуєте ви скорочення кількості народних депутатів до 300?
  4. Чи підтримуєте ви легалізацію канабісу в медичних цілях — для зменшення болю у важких хворих?
  5. Чи підтримуєте ви право України на використання безпекових гарантій визначених Будапештським меморандумом для відновлення її державного суверенітету й територіальної цілісності?

За його словами, щодо п’ятого питання наразі ще тривають обговорення.

Така ініціатива Зеленського викликала подив і бурхливе обговорення в мережі і в Верхоній Раді, адже законних підстав для подібних ініціатив в Україні нема.

Журналіст Тарас Березовеь вважає, що це  політтехнологія, він розуміє, що "Слуга народу" ганебно програє ці вибори, бо питання можуть бути формуючими, наприклад питання про легалізацію медичного канабісу, яким можна купити молодих виборців.  А питання про особливий статус Донбасу, про війну, про взаємодію з Росією взгалі не можна по закону виносити ні на референдум, ні на вибори бо воно протирічить ст.74 Конституції щодо бюджету, податків і амністії. Такі питання прямо вплиають на формування бюджету та оподтакування і пони не можут біти розглянуті на якомусь опитуванні.

Всі учасники подібним опитувань знаходяться поза аконом і можуть бути притягнуті  до кримінальної відповідальності.

"Навіщо це опинування, спитаєте ви? Вслухайтесь уважно в ролік Зеленського - протяго його він кілька разів повторює слоган своєї партії, таким чином агітуючи населення у незаконний способ." - каже журналіст.- " Дивимося в корінь. Дано: партія Зеленського Слуга народу впевнено йде до поразки на місцевих виборах. Завдання: підвищити явку виборців СН і переконати тих, хто вагається.

Підсумок: потрібно вкинути ідею неконституційного «опитування» (нагадую, закон про референдум не прийнятий), щоб повернути голоси розчарованих.

Значить, 1) потрібні теми для населення, що шукає швидкого світу з РФ - автономія Донбасу, російську мову, вода в Крим, вибори в неконтрольованих районах ОРДЛО, вільна економічна зона. 2) потрібні теми для молодого електорату - зниження віку голосування, легалізація легких наркотиків, доступ до дешевих кредитів. 3) потрібні популістські теми - скорочення кількості депутатів ВР, розширення повноважень президента, регулювання податків, обрання суддів народом, покарання корупціонерів і т.д. (Трактування: президент зв'язаний по руках і ногах Конституцією і законами).

Зеленський використовує чисто мобілізаційну технологію! У ролику він повністю повторює передвиборчий слоган Слуги народу. «Буде так, як вірішіш ти. Бо Україна це ти ». Чистий передвиборча маніпуляція і порушення закону про агітацію посадовою особою в інтересах однієї партії."

 

  • Нагадаємо, президент Зеленський у відеозверненні заявив, що 25 жовтня на виборчих дільницях під час місцевих виборів українцям поставлять "п'ять важливих питань" про те, що "раніше у нас ніколи не питали". Водночас Зеленський не уточнив, що саме питатимуть в українців.
  • Згодом, Зеленський, назвав перше з 5 питань, які збирається поставити українцям на виборчих дільницях 25 жовтня в рамках анонсованого ним "опитування".
  • В Раді «Опитування Зеленського» назвали аферою і загрозою нацбезпеки України.
  • Нагадаємо, що Закон про референдум поданий до ВР, але досі не проголосований.
Теги
Схожi
У Києві пожежники врятували від смерті двох маленьких дітей
Україна
У Києві пожежники врятували від смерті двох маленьких дітей
Під вечір 9 квітня у Києві загорілася квартира в будинку на вулиці Марини Цвєтаєвої, що розташована у Деснянському районі столиці...
Нацполіція штурмом взяла охоронну фірму, пов'язану з Медведчуком
Україна
Нацполіція штурмом взяла охоронну фірму, пов'язану з Медведчуком
Поліція проводить слідчі дії на Трухановому острові в Києві, де розташований тренувальний майданчик охоронної фірми «Шторм»...
Свобода? Стерненка випустили з СІЗО під домашній арешт
Україна
Свобода? Стерненка випустили з СІЗО під домашній арешт
Суд також відправив під домашній арешт Руслана Демчука і забов‘язав активістів здати їх закордонні паспорти
...
Небо України буде під міжнародним захистом: до Києва прибув Маршал військової авіації НАТО Стюарт Піч
Україна
Небо України буде під міжнародним захистом: до Києва прибув Маршал військової авіації НАТО Стюарт Піч
Днями в Україну прибув голова Військового комітету НАТО головний маршал авіації сер Стюарт Піч, який провів зустріч з головнокомандувачем ЗСУ Русланом Хомчаком...
У Києві відвідувач АЗС без маски плюнув у обличчя касирці через її зауваження про карантинні вимоги
Україна
У Києві відвідувач АЗС без маски плюнув у обличчя касирці через її зауваження про карантинні вимоги
Днями відвідувач однієї з АЗС був вкрай обурений проханням надіти захисну маску. Мало того, що він відмовився це робити, хуліган плюнув дівчині біля каси в обличчя...