Оголошено увесь список питань, які турбують Зеленського

Оголошено увесь список питань, які турбують Зеленського

Помічник голови Офісу президента Михайло Подоляк назвав увесь список питань, які увійдуть у "опитування Зеленського" 25 жовтня.

Список питань Подоляк озвучив у коментарі НВ. Так, до списку "опитування" 25 жовтня, за словами Подоляка, увійдуть такі запитання:

  1. Чи підтримуєте ви ідею довічного ув’язнення за корупцію в особливо великих розмірах?

  2. Чи підтримуєте ви створення вільної економічної зони на території Донецької та Луганської областей?
  3. Чи підтримуєте ви скорочення кількості народних депутатів до 300?
  4. Чи підтримуєте ви легалізацію канабісу в медичних цілях — для зменшення болю у важких хворих?
  5. Чи підтримуєте ви право України на використання безпекових гарантій визначених Будапештським меморандумом для відновлення її державного суверенітету й територіальної цілісності?

За його словами, щодо п’ятого питання наразі ще тривають обговорення.

Така ініціатива Зеленського викликала подив і бурхливе обговорення в мережі і в Верхоній Раді, адже законних підстав для подібних ініціатив в Україні нема.

Журналіст Тарас Березовеь вважає, що це  політтехнологія, він розуміє, що "Слуга народу" ганебно програє ці вибори, бо питання можуть бути формуючими, наприклад питання про легалізацію медичного канабісу, яким можна купити молодих виборців.  А питання про особливий статус Донбасу, про війну, про взаємодію з Росією взгалі не можна по закону виносити ні на референдум, ні на вибори бо воно протирічить ст.74 Конституції щодо бюджету, податків і амністії. Такі питання прямо вплиають на формування бюджету та оподтакування і пони не можут біти розглянуті на якомусь опитуванні.

Всі учасники подібним опитувань знаходяться поза аконом і можуть бути притягнуті  до кримінальної відповідальності.

"Навіщо це опинування, спитаєте ви? Вслухайтесь уважно в ролік Зеленського - протяго його він кілька разів повторює слоган своєї партії, таким чином агітуючи населення у незаконний способ." - каже журналіст.- " Дивимося в корінь. Дано: партія Зеленського Слуга народу впевнено йде до поразки на місцевих виборах. Завдання: підвищити явку виборців СН і переконати тих, хто вагається.

Підсумок: потрібно вкинути ідею неконституційного «опитування» (нагадую, закон про референдум не прийнятий), щоб повернути голоси розчарованих.

Значить, 1) потрібні теми для населення, що шукає швидкого світу з РФ - автономія Донбасу, російську мову, вода в Крим, вибори в неконтрольованих районах ОРДЛО, вільна економічна зона. 2) потрібні теми для молодого електорату - зниження віку голосування, легалізація легких наркотиків, доступ до дешевих кредитів. 3) потрібні популістські теми - скорочення кількості депутатів ВР, розширення повноважень президента, регулювання податків, обрання суддів народом, покарання корупціонерів і т.д. (Трактування: президент зв'язаний по руках і ногах Конституцією і законами).

Зеленський використовує чисто мобілізаційну технологію! У ролику він повністю повторює передвиборчий слоган Слуги народу. «Буде так, як вірішіш ти. Бо Україна це ти ». Чистий передвиборча маніпуляція і порушення закону про агітацію посадовою особою в інтересах однієї партії."

 

  • Нагадаємо, президент Зеленський у відеозверненні заявив, що 25 жовтня на виборчих дільницях під час місцевих виборів українцям поставлять "п'ять важливих питань" про те, що "раніше у нас ніколи не питали". Водночас Зеленський не уточнив, що саме питатимуть в українців.
  • Згодом, Зеленський, назвав перше з 5 питань, які збирається поставити українцям на виборчих дільницях 25 жовтня в рамках анонсованого ним "опитування".
  • В Раді «Опитування Зеленського» назвали аферою і загрозою нацбезпеки України.
  • Нагадаємо, що Закон про референдум поданий до ВР, але досі не проголосований.
Теги
Новини партнерiв
Схожi
ОБСЄ: На Донбасі виявили велике скупчення танків і артилерії з боку сепаратистів
Україна
ОБСЄ: На Донбасі виявили велике скупчення танків і артилерії з боку сепаратистів
На непідконтрольною Києву території десятки танків, самохідних артилерійський установок, що буксируються гаубиць, а також зенітно-ракетні комплекси «Стріла-10»...
Вперше в Україні професію штурмана здобувають дівчата
Україна
Вперше в Україні професію штурмана здобувають дівчата
У флотському навчальному закладі дівчата здобувають спеціальність «Корабельна зброя та засоби навігації», щоб стати штурманами військових кораблів....
Вибори у Києві: у ЦВК назвали терміни оголошення результатів
Україна
Вибори у Києві: у ЦВК назвали терміни оголошення результатів
Перші результати місцевих виборів у Києві будуть відомі не раніше ніж у четвер, 29 жовтня...
Другий тур виборів мерів може затягнутися до грудня
Україна
Другий тур виборів мерів може затягнутися до грудня
Другий тур виборів мерів у деяких містах України може пройти не в листопаді, як у більшості, а затягнутися до грудня через можливі судові розгляди...
САП оскаржить відмову в застосуванні запобіжного заходу експрезиденту України у справі Межигір'я
Україна
САП оскаржить відмову в застосуванні запобіжного заходу експрезиденту України у справі Межигір'я
ВАКС відмовився заарештувати експрезидента України Віктора Януковича в рамках справи про заволодіння комплексом будівель і споруд резиденції Межигір'я...