[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/images\/8-48452299.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]

Окупований Донбас повільно вбиває Росію

Окупований Донбас повільно вбиває Росію
Сім років тому Росія вторглася в Україну, щоб захопити Донбас. Зараз погрожує ще більшим вторгненням, щоб Україна забрала його назад.
 
У 2014-му році я писав, що Росія не потягне Донбас: він знекровлюватиме її фіанансово, наводнюватиме відмороженими "ополченцями", яким однаково, кого вбивати, руйнуватиме зсередини. Так і сталося.
 
Росія відчула це на власній шкірі, збагнула, наскільки перфектна ця зброя, і тепер намагається впарити Донбас нам назад, ще й на власних умовах.
 
Після розмови Зеленського з Байденом з‘явилася інформація про новий майданчик перемовин з Росією, в якому візьмуть участь і США. Очевидно, що давно було потрібно оновити формат, позаяк ані мінський, ані нормандський не працюють. Це хороша новина. І я хочу вірити, що новий формат буде не таким млявим, як існуючі.
 
Так, США не воюватимуть за Україну. Але й зміцнювати Росію своєю бездіяльністю вони не будуть.
 
Тому прогнозую, що наші позиції щодо Донбасу на перемовинах не відрізнятимуться. Навіщо позбавляти ворога того, що його повільно вбиває.
[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/root\/images\/house1.jpg","date":"","active":"1","thumb":"","ad_link":""}]
Теги
Iншi дописи автора
Країну згубить нескінченна боротьба колишніх з чинними, або навіщо державі годувати Фірташа
Єдине, що дійсно перетнуло всі «червоні лінії» - це паніка Порошенка
У 2021-му бюджет отримав від приватизації рекордні за 10 років 5,1 млрд гривень
Неможливо виправдати Порошенка, не виправдовуючи при цьому Медведчука