Про це заявили солдати із загону "Шторм", яких кинуло на передову під Водяне Донецької області власне "злочинне" командування. У ролику російські мобілізовані солдати благають путіна про допомогу.

Аналітики InformNapalm заявили, що це відео – стало додатковим доказом, навколо якого мобілізовані будують своє відеозвернення про злочинні накази російських кураторів, намагаючись через розголос у медіа отримати певний резонанс у суспільстві та врятувати свої життя.

Згодом російська пропаганда заявила, що оприлюднене відео – це постановка, зроблена українцями. Однак це, очевидно, брехня. Журналісти змогли ідентифікувати більшість окупантів, які записували відеозвернення.

Більше особистих даних окупантів ви можете дізнатися, перейшовши за посиланням.

На Луганщині окупанти нав'язують "російський режим" і застосовують репресії  щодо українців, - Гайдай | Новини Еспресо

Хто з окупантів засвітився на відео

  • Раков Николай Викторович, 28.07.1975 (майор ВС Росії) з Калінінграда;
  • Молданов Сергей Сергеевич, 25.07.1983 з Архангельска;
  • Сиходжоков Роман Русланович, 05.11.1994 з Ростовської області, міста Батайск.

Що загарбники сказали у відео

Окупанти поскаржилися, що досить важко було вести наступ на ділянці біля Водяного, оскільки у противника були абсолютно пристріляні всі точки.

У результаті, наше керівництво ухвалило рішення гнати нас на міномети, кулемети, танки. Ми сиділи під відкритим вогнем мінометів,– заявили окупанти.

Вони зазначили, що від початку штатна кількість загону складала 161 особу, тепер, від нього залишилися лише "залишки". Зокрема, командир їхньої роти загинув.

Окупанти звернулися до Путіна: дивіться відео