[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/images\/8-48452299.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]

Не розумію, навіщо Порошенку було переписувати на себе «Прямий»

Не розумію, навіщо Порошенку було переписувати на себе «Прямий»
Не розумію, навіщо Порошенку було переписувати на себе «Прямий». Якщо там немає російської пропаганди та грошей, як на медведчуківських каналах, чого боятися. Жодної загрози не існувало.
 
Тому виглядає ця оборудка відверто безглуздо. Ба більше, Порошенко й так був фактичним власником «Прямого», а Макеєнко - аватаром, цього ніхто ніколи особливо не приховував.
 
Ну хіба що завтра буде можливість заявити, що влада злякалася запроваджувати санкції, але навряд чи такий інформпривід вартував затрачених зусиль та грошей.
 
Але тепер я подивлюся, як зміниться гостьова політика «Прямого» і чи продовжать там свої бенефіси Бойко, Шуфрич та інші дендрити Медведчука, яких депутат Порошенко називає п’ятою колоною Кремля і які озвучують тези російської пропаганди в його телеефірах.
 
До речі, тепер уже колишній власник «Прямого» Макеєнко рівно 7 років тому закривав метро, аби «Беркуту» було зручніше вбивати майданівців там, де сьогодні Петро стояв на колінах. І жодної відповідальності за це не поніс. Якщо хтось забув.
[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/2\/273\/1196\/images\/8-7f2b7.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]
Теги
Iншi дописи автора
ДТП за участю Дубінського сталося з його вини
Медведчука без грошей Кремля не існує!
Cпекуляції довкола «труби Медведчука»: давайте розставимо крапки над «і» у цій темі
Меморіальний центр Голокосту «Бабин Яр»: який з двох Порошенків є справжнім?