Найбільша книжкова виставка США BookExpo припиняє своє існування

Найбільша книжкова виставка США BookExpo припиняє своє існування

Найбільша книжкова виставка США BookExpo через коронавірусну кризу припиняє своє існування. Про це заявив організатор заходу – компанія ReedPop. Про це повідомляє видання Publishing Perspectives.

Зазначається, що також буде скасована конвенція фанатів BookCon та фестиваль Unbound. Усі три заходи не проводитимуться уже з наступного року.

ReedPop, підрозділ компанії Reed, орієнтований на події попкультури, заявив, що, враховуючи «тривалу невизначеність, пов’язану з особистими подіями», компанія вирішила, що «найкращим шляхом вперед буде скасування поточної ітерації подій, оскільки вони досліджують нові шляхи задоволення потреб громади шляхом поєднання особистих та віртуальних подій».

Щоб спробувати провести подію на початку цього року, Reed переніс дату зі свого звичайного місця в Нью-Йоркському центрі Javits з кінця травня на кінець липня, але, оскільки коронавірус продовжував унеможливлювати проведення великих подій, компанія скасувала живу конференцію і провела безкоштовний віртуальний захід 26-31 травня.

Директор заходу Дженні Мартін сказала, що ReedPop спілкується з видавцями, продавцями книжок та іншими партнерами, щоб з’ясувати, як відновити події.

«Пандемія наступила в той період життєвого циклу BookExpo та BookCon, де ми вже вивчали структуру наших заходів, щоб найкращим чином задовольнити потреби нашої громади. Це змусило нас прийняти складне рішення скасувати події в їхніх теперішніх форматах, оскільки ми витрачаємо необхідний час, щоб оцінити найкращий спосіб просунутися вперед та відновити наші заходи, які будуть краще служити галузі та охопити більше людей, ніж раніше. Ми продовжуємо служити книжковій спільноті та сподіваємося на подальший обмін інформацією», – заявила вона.

Також ReedPop заявила, що продовжуватиме модерувати групу BookCon у Facebook, тож читачі матимуть змогу знаходити інформацію, пов’язану з книжками у майбутніх віртуальних подіях Metaverse. ReedPop, який щороку проводить ряд заходів попкультури, створив Metaverse після перенесення Emerald City Comic Con (ECCC) та Chicago Comic & Entertainment Expo (C2E2), що завжди проводилися навесні, на грудень 2021 року.

Раніше Український Дощ писав, що на окупованих територіях Донецької області забороняють і вилучають із бібліотек книжки українських авторів, зокрема Оксани Забужко.

Теги
Схожi
51 рік тому розпався легендарний The Beatles
Культура
51 рік тому розпався легендарний The Beatles
Останній альбом The Beatles під назвою «Let It Be» вийшов вже після розпаду гурту, але The Beatles не виступав з січня 1969 року, після імпровізованого концерту на даху лондонської звукозаписуючої студії...
140 тис грн:  суд постановив стягнути з Медведчука компенсацію за заборону книги про Стуса
Культура
140 тис грн: суд постановив стягнути з Медведчука компенсацію за заборону книги про Стуса
7 квітня Апеляційний суд ухвалив стягнути з колишнього адвоката Василя Стуса Віктора Медведчука 139,5 тис. грн на користь видавництва Vivat...
Кабмін схвалив концепцію розвитку кримськотатарської мови
Культура
Кабмін схвалив концепцію розвитку кримськотатарської мови
Концепція є фундаментом для роботи на 10 років з розвитку кримськотатарської мови, яка наразі у критичному стані...
В Національному музеї Катару впровадять україномовний аудіогід
Культура
В Національному музеї Катару впровадять україномовний аудіогід
Перша леді Олена Зеленська відвідала Національний музей Катару, де з її ініціативи був підписаний Меморандум про впровадження першого на території цієї країни україномовного аудіогіда...
Концерт пам’яті Василя Сліпака відбудеться в Японії
Культура
Концерт пам’яті Василя Сліпака відбудеться в Японії
Японський симфонічний оркестр Beethoven Sinfonietta проведе 27 червня в Японії концерт пам’яті українського оперного співака Василя Сліпака...