На саміті ЄС не обговорюватиметься ембарго на російську нафту

На позачерговому засіданні Європейської ради 30-31 травня не обговорюватиметься запровадження ембарго на постачання нафти з росії, пише RFI.
Відповідне питання відсутнє на порядку денному саміту ЄС. У документі йдеться, що лідери ЄС обговорять питання енергетики, зокрема шляхи скорочення залежності від російських енергоносіїв.
Раніше глава Єврокомісії Урсула фон дер Ляйєн заявила, що лідери Євросоюзу навряд чи домовляться про нафтове ембарго проти росії на саміті 30-31 травня.
А прем'єр-міністр Угорщини Віктор Орбан взагалі відкинув можливість обговорення запропонованого ЄС нафтового ембарго проти росії на саміті лідерів Євросоюзу.
Український Дощ писав раніше, що Німеччина має намір відмовитися від російської нафти, навіть за відсутності ембарго ЄС - Bloomberg.