Міноборони росії оголосило про завершення так званої «часткової мобілізації»

Усі заходи країни-агресора, пов'язані із призовом у рамках мобілізації, завершено, підготовка та вручення повісток припиняється. Про це повідомили у понеділок, 31 жовтня, у російському військовому відомстві.
"Надалі робота військових комісаріатів з комплектування збройних сил рф буде організована тільки за рахунок прийому добровольців та кандидатів для проходження військової служби за контрактом", - стверджується у повідомленні міноборони країни-агресора.
Усьому особовому складу росвійськкоматів, задіяному для забезпечення «часткової мобілізації», наказано повернутися з 31 жовтня до виконання своїх обов'язків у штатному режимі.
Формально мобілізація може бути завершена лише указом президента росії. Наразі указу путіна про завершення мобілізації оприлюднено ще не було.
Про завершення мобілізаційних заходів глава міноборони рф Сергій Шойгу доповів російському диктатору ще у п'ятницю, 28 жовтня.
«Встановлене вами завдання – 300 тисяч осіб – виконане. Жодних додаткових завдань не планується», - заявив міністр.
За словами Шойгу, середній вік резервістів, призваних на війну з Україною, становив 35 років.
Нагадаємо, путін оголосив про проведення «часткової мобілізації» в росії 21 вересня. За місяць на війну помилково було відправлено тисячі росіян з різним ступенем серйозності обмеження за станом здоров'я або тих, хто не підлягає мобілізації у зв'язку з сімейними або робочими обставинами. Сотні мобілізованих росіян загинули.
Український Дощ писав раніше, що цю війну веде й буде вести лише окупант. Він задає правила без правил.