[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/images\/8-48452299.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]

Цю війну веде й буде вести лише окупант. Він задає правила без правил

Цю війну веде й буде вести лише окупант. Він задає правила без правил
Самі же обстріляли свої плаваючі ночви в Севастопольській бухті – самі ж використали це як привід вийти з зернової угоди. Росія – чекістський терорист, а він споконвіків застосовував тактику симульованих атак і самопідривів, самопідпалів, самообстрілів. Не все, що в них палає, - наша заслуга й здобуток.
 
Жодна лінійна логіка не працює у випадку з таким осатанілим ворогом, який грає без правил і на свій розсуд. Можна обкластися сотнею міжнародних ратифікованих конвенцій, чи попідписувати сотні угод із посередниками й без, чи опублічити взаємно взяти двома сторонами зобов’язання – це все до одного місця.
 
Якщо терорист захоче чогось протилежного – він це зробить за одну секунду, влаштувавши фейкову самоатаку й пославшись на це. Захочуть ударити брудною чи вимитою ядерною бомбою – самі на себе скинуть дрон. Захочуть випробувати інші види конвенційної зброї – самі своїх підірвуть для переконливості.
 
Терорист сам собі дає дозвіл діяти – на те він і терорист, аби самому задавати правила гри й висувати вимоги. В односторонньому порядку.
 
Цю війну веде й буде вести лише окупант. Він задає правила без правил. А коли правил нема – то й засобів стримування теж нема. Якщо псих захоче, то звинуватить далеку Британію в якійсь дірці на мінному тральщику.
 
Новий світопорядок. Свідком його зародження ми є.
 
У цьому відеокоментарі для Телеканал НТА я виклав ключові тези розстановки сил, розтяжок і викликів, перед якими постав світ.
 
[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/root\/images\/house1.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":""}]
Теги
Iншi дописи автора
Безлімітно награбоване під вивіскою війни - це базовий ресурс усякої влади
Виселення московського патріархату з Києво-Печерської Лаври це вигнання бісів і демонів з їх розплідника
Колекцію вбитих інституцій поповнив особливо знаковий і пам’ятний експонат – НАБУ (відео)
Російська імперія – чи не єдина, яка колонізувала власний народ нарівні з завойованим