[]

Міністр економіки Франції: «Renault може зникнути»

Міністр економіки Франції: «Renault може зникнути»

Погані новини для європейської автомобільної індустрії. Йдеться про заплановані масові скорочення робочих місць. Японський автоконцерн Nissan Motor через падіння прибутку розглядає можливість звільнення 20 тисяч співробітників, переважно в європейському регіоні і країнах, що розвиваються. Міністр економіки Франції Брюно Ле Мер заявив ЗМІ, що на карту поставлено існування компанії Renault.

"Так, Renault може зникнути. Великі промислові підприємства можуть зникнути. Ми повинні бути реалістами. Що стосується нинішньої економічної кризи, я завжди говорив французам правду. Я ніколи не приховував наскільки серйозна криза і не приховую ситуації з Renault. Але я також знаю, що у Renault є виняткові ресурси, технології, мотивовані співробітники і вмілі робітники. Таким чином, Renault може прийти в норму і вистояти", - говорить Брюно Ле Мер.

Заява міністра пролунала на тлі висунутих французькими ЗМІ припущень про те, що керівництво Renault має намір закрити кілька виробничих майданчиків в країні, в тому числі завод в місті Флен, поблизу Парижа.

Компанія перебувала в складній фінансовій ситуації і до пандемії, але з її початком була змушена закрити всі свої заводи. Продажі нових машин корпорації в квітні в Європі впали на більш ніж 76%. Автовиробник звернувся з проханням до влади надати кредит в 5 мільярдів євро. Наступного тижня президент Франції Еммануель Макрон представить план по підтримці французьких виробників. Одна з вимог, яку влада висуває Renault - її участь в якості акціонера в програмі з випуску в Європі батарей для електромобілів. У проекті також задіяні компанія Peugeot та енергетична корпорація Total.

 

[]
Теги
Новини партнерiв
Схожi
Акціонери Tesla хочуть звільнити Ілона Маска
Бізнес
Акціонери Tesla хочуть звільнити Ілона Маска
Приводом для цього стала угода від 2018 року, згідно з яким пан Маск може отримати від Tesla винагороду в розмірі $55 млрд....
Через пандемію Guinness почала використовувати пиво як добриво
Бізнес
Через пандемію Guinness почала використовувати пиво як добриво
Ірландська пивоварна компанія Guinness використала мільйони літрів свого пива для добрива верб і ялинок...
Виробництво Segway припиняється
Бізнес
Виробництво Segway припиняється
Американська компанія Segway заявила про зняття з виробництва однойменного двоколісного транспортного засобу...
Поразка Olympus. Компанія йде з ринку фототехніки та продає бізнес
Бізнес
Поразка Olympus. Компанія йде з ринку фототехніки та продає бізнес
Один з піонерів виробництва цифрових камер Olympus, оголошує про продаж підрозділу, що випускає фототехніку...
Істиричне рішення:  компанія Apple відмовилася від процесорів Intel
Бізнес
Істиричне рішення: компанія Apple відмовилася від процесорів Intel
Apple підкреслила, що в нових комп'ютерах Mac будуть використовувати чіпи власного виробництва....