[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/images\/8-48452299.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]

Меморіальний центр Голокосту «Бабин Яр»: який з двох Порошенків є справжнім?

Меморіальний центр Голокосту «Бабин Яр»: який з двох Порошенків є справжнім?
Ну і щоб двічі не вставати, слухайте ще одну історію про Петра та його політичну силу, яка наочно свідчить про аномальну політичну гнучкість та здатність до перевтілень.
 
Ви, напевно, чули про суперечки довкола Меморіальному центру Голокосту "Бабин Яр".
 
Різні люди мають різні думки щодо нього, це абсолютно природно і я поважаю позицію кожного симпатика або опонента за винятком політиканів, які традиційно намагаються наварити трохи електоральних бонусів на кістках та трагедії.
 
Нещодавно фракція "ЄС" у Київраді виступила проти виділення Меморіальному центру землі у Бабиному Яру, аргументувавши це тим, що цей проект реалізується у т.ч. за гроші російських олігархів. Імена олігархів "ЄС" не називає, але, як я розумію, йдеться про власників "Альфа-Груп" Фрідмана та Хана, людей, бізнес яких в Україні під час президентства Порошенка чомусь не зазнав жодних утисків чи претензій з боку силових органів. Ба більше, з Ханом та Фрідманом Порошенко виступав на одній сцені в 2016-му році, коли він, увага, ПІДТРИМУВАВ ініціативу Меморіального центру і казав, що це ледве не він привів цей проєкт до України і що його реалізація - справа честі для нього. Фактично він і освятив меморандуми між ініціаторами проєкту і дав йому повне зелене світло.
 
Що ж сталося тепер? В чому причина цієї амбівалентності? Чому тоді для Петра Олексійовича проєкт із російськими донорами був справою честі, а сьогодні є зрадою?
 
Тобто я мушу повірити в те, що у 2016 році, враховуючи контекст подій, Порошенко в принципі міг підтримати проєкт, який би мав на меті просування російських наративів в Україні? Який з двох порошенків є справжнім - той, що зі сльозами на очах (це буквально так, подивіться відео) обіцяв приватним донорам, рабинам та різним єврейським організаціям сприяння та підтримку, чи той, який сьогодні дає команди своїй фракції у Київраді валити будь-які голосування щодо майбутнього меморіалу, супроводжуючи це відповідними політичними заявами?
 
Загалом я геть не розумію причини ґвалту довкола Меморіалу. Це дикунство - визначати, яким євреям можна давати право фінансувати меморіал жертвам Голокосту в Україні, а яким ні. Так, це трагедія всього людства, але передусім - єврейської нації, тож нехай розбираються з грошима самі, вони ж у нас нічого не просять. А нам, українцям, які досі не зробили глобального меморіального комплексу Голодомору та допустили розкрадання грошей, призначених для Музея Революції Гідності, потрібно брати приклад з їхньої самоорганізації та наполегливості у вшануванні пам’яті загиблих. Не лише в Бабиному Яру, але і у масштабах всього світу. 
[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/2\/273\/1196\/images\/8-7f2b7.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]
Теги
Iншi дописи автора
ДТП за участю Дубінського сталося з його вини
Медведчука без грошей Кремля не існує!
Cпекуляції довкола «труби Медведчука»: давайте розставимо крапки над «і» у цій темі
Не розумію, навіщо Порошенку було переписувати на себе «Прямий»