[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/images\/8-48452299.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]

Медведчуківські канали нав’язують країні чисто кремлівський наратив

Медведчуківські канали нав’язують країні чисто кремлівський наратив
Це важко дивитись без емоцій. Буквально за рік медведчуківські канали нав’язали країні чистий кремлівський наратив про «зовнішнє управління», «соросят» і «всі біди від МВФ».
 
Люди фейсбуку, що не дивляться телевізор навіть цього не помітили. Зате добре засвоїла значна частина виборців.
 
 
Коли дивлюся на всю цю маразматичну пургу про «імперіалістичний неоколоніалізм англо-саксів», то не розумію одного: «товарісч-вєдущий» в Казані відпочиває? І на Ладі їздить? І звісно імперіалістічним IPhonе не користується?
 
Ну і звісно він не згадує, скільки років Україна була колонією Росії і скільки українців при цьому померли. Від голодоморів, терорів і концтаборів.
 
Чому всю цю "хрєнь" вони несуть з таким серйозним виразом обличчя?
 
Тому ведучому явно не зайве буде уявити, як його діти ростуть в «глубокой русской дєрєвнє» серед суворих "русскіх парнєй" без роботи, нормальних судів і навіть туалетів у хаті. І розслабитися.
 
Бо інакше той ведучий свідомо робить все можливе, аби це була його і наша з вами реальність.
[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/2\/273\/1196\/images\/8-7f2b7.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]
Теги
Новини партнерiв
Iншi дописи автора
Епоха знищення державного інтересу заради власного
На ТСК у справі Гандзюк у Veterano Pizza СБУ і ГПУ не прийшли, злякалися
Більше права на помилки в нас нема
ДБР бреше і маніпулює щодо Чорновол