[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/images\/8-48452299.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]

Медведчука без грошей Кремля не існує!

Медведчука без грошей Кремля не існує!
Фактично на сьогоднішній РНБО Медведчуку прямо сказали, що він може хоч щодня купувати канали, але якщо звідти знову нестимуть ватну дичину, їх закатають санкціями так само, як 112 та інші високобюджетні ютуб-проекти.
 
Для Медведчука це надзвичайно болюча історія, адже, як ми чули у нещодавно оприлюдненому перехопленні його розмови з Сурковим, в реалі цей видатний «юрист-академік» - звичайний барига, якому байдуже на чому заробляти - паливі, електриці чи заручниках.
 
Так само і з каналами: він просто продає куму комплекс своїх послуг в Україні - фракцію, партію, рот Киви, телеканали тощо.
 
Інакше кажучи, продає непотреб, який Росія купує за дурні гроші, бо кремлівські «мислителі» типу Суркова сидять на відкатах. Ось і вся велич.
 
Тобто, якщо зробити цю історію нерентабельною для Кремля, він припинить фінансувати Медведчука, а без грошей такої людини не існує.
[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/2\/273\/1196\/images\/8-7f2b7.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]
Теги
Iншi дописи автора
ДТП за участю Дубінського сталося з його вини
Cпекуляції довкола «труби Медведчука»: давайте розставимо крапки над «і» у цій темі
Не розумію, навіщо Порошенку було переписувати на себе «Прямий»
Меморіальний центр Голокосту «Бабин Яр»: який з двох Порошенків є справжнім?