[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/images\/8-48452299.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]

Кремль вперто намагається протиснути в Україну невизнану псевдовакцину «Спутник V”

Кремль вперто намагається протиснути в Україну невизнану псевдовакцину «Спутник V”
Поки що Кремлю вдалося переконати тільки власних сателітів, які крім “Спутника” отримують російські кредити та військову допомогу - Білорусь, Сербію та окремі південноамериканські країни. Весь цивілізований світ від російської продукції категорично відмовився.
 
Зрозуміло, що постачання «Спутника» до України має для Кремля не комерційне, не гуманітарне, а політичне значення, саме тому прокремлівське політичне лобі в Україні було мобілізоване. Закорема, ОПЗЖ оголосила про збір підписів за реєстрацію в Україні російської вакцини. Проросійські інформаційні ресурси розпочали активну інформаційну кампанію, з'явилася низка відверто фейкових новин щодо тих, хто блокує постачання російської вакцини до України.
 
З урядовців проти «Спутника V» виступив головний санітарний лікар Віктор Ляшко, якого підтримує Прем'єр Шмигаль.
 
Не хоче допускати реєстрації вакцини в Україні і голова профільного комітету ВР Радуцький, який публічно заявив, що поки «Спутник V» не має кваліфікації ВООЗ, США, ЄС, Швейцарії, Японії, ніхто не реєструватиме та не застосовуватиме препарат в Україні. Говорячи простіше, російська вакцина ніколи не потрапить сюди.
 
Відразу після цих заяв понеслася інформаційна хвиля. Першою на вентилятор накинула “Страна.юа”, яка вже кілька місяців розганяє істерію довкола російської вакцини. “Страна” написала, що українські топ-чиновники та бізнесмени вже роблять щеплення підпільно.
 
Суспільству штучно нав’язують думку, що українські топи спеціально притримують вихід на ринок російської вакцини, торгуючи контрабандними препаратами. Розрахунок робиться на те, що владі доведеться гасити хвилю невдоволення та чуток. А єдиний спосіб зняти напругу - швиденько завезти «Спутник V».
 
[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/2\/273\/1196\/images\/8-7f2b7.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]
Теги
Iншi дописи автора
ДТП за участю Дубінського сталося з його вини
Медведчука без грошей Кремля не існує!
Cпекуляції довкола «труби Медведчука»: давайте розставимо крапки над «і» у цій темі
Не розумію, навіщо Порошенку було переписувати на себе «Прямий»