Крафтові цукерки і пастила без цукру від української компанії OGsweets

Крафтові цукерки і пастила від української компанії OGsweets повністю змінять уявлення про солодке. Про це повідомляє Програма USAID з аграрного і сільського розвитку на своїй сторінці у Facebook.
Зазначається, що у смаколиках немає жодного цукру, молока чи барвників, тільки спокусливі фруктові поєднання та ягідні мікси ожини, обліпихи, меду, журавлини, цільних горіхів і прянощів.

Власниця компанії живе в Первомайську на Миколаївщині. Петракович Олеся у травні 2019 року вирішила виготовляти пастилу.

За рік їй вдалось збільшити обсяг виробництва, створити власний бренд, зробити його впізнаваним в місті та почати заробляти в Instagram. І все це перебуваючи у декреті.

У компанії запевняють, що їхня продукція – корисна альтернатива тим, хто намагається схуднути та для тих, хто цінує високу якість.
Раніше Український Дощ писав, що київська компанія Green Garden Group вирощує ожину в теплиці на аеропоніці. Це дає можливість потроїти щільність висаджування рослин, і вирощувати їх круглий рік, збираючи 4 урожаї на день.