[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/images\/8-48452299.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]

Кличко - мер подвійних стандартів

Кличко - мер подвійних стандартів
Поки законослухняні представники івент-бізнесу марно намагаються достукатися до держави в законний спосіб, проводячи онлайн-флешмоби та підписуючи петиції, блатні кладуть на всі обмеження болт і просто заробляють гроші у розпал пандемії.
 
 
На відео - концерт гурту «Пошлая Моллі», який відбувся вчора на "Южний Бєрєг Кієва", розташованому на самозахопленій території ландшафтного заказнику «Труханів острів».
 
Я кілька разів писав про це, тегав Віталія Кличко - всім чхати.
 
 
Так само, як і на нещодавню смерть юнака з усіма ознаками овердозу просто посеред танцполу.
 
І чхати тому, що це місце контролює не чужа Кличку та Столару людина - депутат Київміськради Антон Дрепін. Саме тому ЮБК ніхто ні в чому не обмежує і не перевіряє.
 
 
А на тлі цього бардаку Кличко щодня з‘являється на екранах і суворо розповідає про рекордні темпи розповсюдження ковіду і про соціальну відповідальність.
 
Але все це - вистава для плебеїв, на патріціїв вона не розповсюджується.
 
Кличко - мер подвійних стандартів.
[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/2\/273\/1196\/images\/8-7f2b7.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]
Теги
Iншi дописи автора
ДТП за участю Дубінського сталося з його вини
Медведчука без грошей Кремля не існує!
Cпекуляції довкола «труби Медведчука»: давайте розставимо крапки над «і» у цій темі
Не розумію, навіщо Порошенку було переписувати на себе «Прямий»