[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/images\/8-48452299.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]

Головне для президента - не визнавати Лукашенка переможцем

Головне для президента - не визнавати Лукашенка переможцем
Повертаючись до теми Білорусі та “вагнерівців”, хочу наголосити, що цю витівку Лукашенку пробачати не можна, адже це питання смертей українських військових та цивільних, за які ця наволоч має відповідати.
 
Два дні тому я писав, що мав зробити Офіс Генпрокурора для екстрадиції злочинців і що я хотів би побачити відповідь білоруської сторони. Як з’ясувалося, все набагато гірше. Запит був направлений, але білоруська Генпрокурора в порушення всіх міжнародно-правових актів просто проігнорувала його, навіть не надавши відповідь. Неповага до міжнародного права - одна з ключових ознак тиранії.
 
Тому абсолютно правильно, що Україна викликає свого посла в Білорусі для консультацій (вперше в історії, до речі) і те, що Ліза Ясько робить в ПАРЄ, ініціюючи декларацію щодо подій у Білорусі. Сподіваюсь, що це лише початок, і далі ми побачимо ще жорсткіші кроки, у т.ч. щодо білоруського дипкорпусу в Україні і санкції щодо білоруського бізнесу.
 
Так, білоруси - близький нам народ і впродовж останнього тижня протестів ми мали всі можливості в цьому переконатися.
 
З білоруською владою все навпаки, а з урахуванням януковичеподібної поведінки Лукашенка її в принципі важко назвати білоруською, адже просто зараз вона зливає власний народ під Росію. Тому поки ця влада сидить, є всі підстави сприймати її як потенційного ворога, а територію Білорусі - як імовірний плацдарм для російського вторгнення.
 
Я читав реліз про закриту нараду Президента з керівниками розвідувальних органів України, силових структур і головами окремих обладержадміністрацій у зв'язку з білоруськими подіями. Це також правильний сигнал.
 
Головне - не зупинятися на цьому, не визнавати вибори, а Лукашенка - переможцем і консолідувати свою позицію з цивілізованим світом, а не з російською печерою.
[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/2\/273\/1196\/images\/8-7f2b7.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]
Теги
Iншi дописи автора
ДТП за участю Дубінського сталося з його вини
Медведчука без грошей Кремля не існує!
Cпекуляції довкола «труби Медведчука»: давайте розставимо крапки над «і» у цій темі
Не розумію, навіщо Порошенку було переписувати на себе «Прямий»