[]

Глава Disney покидає компанію заради TikTok

Глава Disney покидає компанію заради TikTok

Генеральним директором TikTok стане глава стрімінгових сервісів Disney Кевін Майєр. Він покине компанію після 25 років роботи. На новій посаді Майєр займеться міжнародним розвитком відеосервісу і корпоративними питаннями, включаючи продажі та маркетинг.

«Багатий досвід Кевіна зі створення успішних глобальних підрозділів робить з нього видатного експерта з питань натхнення користувачів TikTok по всьому світу. Бувши одним з видатних світових менеджерів в сфері розваг, Кевін володіє неймовірними можливостями, щоб вивести портфель продуктів ByteDance на новий рівень. Я з нетерпінням чекаю, коли ми приступимо до тісної співпраці з Кевіном в рамках глобального розвитку і наступного розділу в історії ByteDance », - йдеться в заяві компанії.

Нинішній керівник TikTok Алекс Чжу займе місце віцепрезидента з розробки продукції та стратегії сервісу.

Майєр вступить на нову посаду 1 червня. До цього він керував стрімінговими сервісами Disney - Disney +, ESPN + і Hulu. Крім цього, топменеджер керував міжнародними операціями, включаючи рекламу і продаж контенту по всьому світу. Зокрема, він сприяв стратегічним придбанням, в тому числі найбільшій угоді з купівлі 21st Century Fox за $ 71 млрд. Тепер його місце займе Ребекка Кемпбелл, яка займалася запуском Disney + в Європі, Африці та на Середньому Сході.

«Я вдячний всій команді Disney за величезний успіх, який ми виконали разом. Висловлюю особливу подяку Бобу Айгер, далекоглядному лідеру і моєму наставнику протягом багатьох років, а також Бобу Чапеку, яким я дуже захоплююся », - зазначив Майєр.

Майєра вважали найімовірнішим наступником ексглава Disney Боба Айгер, який покинув свій пост в кінці лютого цього року. Однак зміна посади сталася на користь Боба Чапека, колишнього керівника парків і курортів (Disney Parks, Experiences and Products).

«Майєр зробив величезний вплив на нашу компанію, виконав масштабну роботу по контролю і розширенню нашого портфеля потокових послуг, зібравши разом творчі та технологічні ресурси, необхідні для запуску вкрай успішного в усьому світі стрімінгового сервісу Disney +», - прокоментував нове призначення колеги Чапек.

Як відомо, сервіс TikTok ー соцмедійний застосунок для створення та поширення відеофайлів та онлайн-трансляцій. Сервіс запущено у вересні 2016 китайською компанією ByteDance, це найпопулярніша платформа для коротких відео в Азії, яка поширилася на інші частини світу і швидко набирає популярність. 

[]
Теги
Новини партнерiв
Схожi
В IKEA пояснили, чому в Україні ціни на товари вищі, ніж в інших країнах
Бізнес
В IKEA пояснили, чому в Україні ціни на товари вищі, ніж в інших країнах
Кінцеві ціни на товари, запропоновані у IKEA в Україні, зумовлені обсягами, імпортними митами, коливаннями валюти, транспортними витратами та іншим...
Німецький автогігант вкладе кошти в найбільший ринок електромобілів
Бізнес
Німецький автогігант вкладе кошти в найбільший ринок електромобілів
Німецька корпорація Volkswagen інвестує в китайський ринок електромобілів, який визнаний найбільшим у світі. Обсяг інвестицій складе понад два мільярди євро, повідомляє Frankfurter Allgemeine Zeitung....
Офіс чи дім? Робочий процес після коронавірусу
Бізнес
Офіс чи дім? Робочий процес після коронавірусу
Коронавірус остаточно вбив офіси? Що ми втрачаємо і набуваємо, коли працюємо з дому...
Renault, Nissan і Mitsubishi планують уніфікувати виробництво
Бізнес
Renault, Nissan і Mitsubishi планують уніфікувати виробництво
Автомобільний альянс Renault-Nissan оголосив про масштабну реформу з метою скорочення витрат і збільшення конкурентоспроможності....
TikTok заробив більше, ніж YouTube і Netflix
Бізнес
TikTok заробив більше, ніж YouTube і Netflix
Відомо, що 86,6% продажів TikTok всередині програми припадають на користувачів з Китаю, а 8,2% покупок - на США....