[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/images\/8-48452299.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]

Герої на хайпі, як правило, в реалії взагалі не герої

Герої на хайпі, як правило, в реалії взагалі не герої

В контексті протистояння мера Бондаренка і президента Зеленського хочу звернути вашу увагу на іншу сторону конфлікту. Як я і казав раніше, черкаський мер хайпує на максималках з огляду на місцеві вибори.

Сьогодні я переглянув відео Oleksii Bratushchak, з якого дізнався, що лише півтора місяці тому пан Бондаренко був агресивним апологетом карантину, записував відеоролики, закликав поліцію не церемонитися з порушниками і посилався на китайський досвід.

Я навіть розшифрував мій улюблений пасаж цього влогера:

«Звертаюся до правоохоронних органів. Я попросив би вас жорсткіше діяти в даній ситуації. Час настав. Тому що та демократія, яка відбувається зараз, вона ні до чого гарного не приведе. Ви бачите події, які відбулися в Китаї. Тільки жорсткі міри карантину вони фактично побороли епідемію».

Важливий факт: на той момент в Черкасах не було жодного випадку захворювання, сьогодні - 300 по області. Тоді він захищав карантин і вимагав жорстких дій, сьогодні він скасовує.

Де логіка?

Але виникає питання: коли Бондаренко був щирим - тоді чи зараз? Чи його щирість напряму залежить від політичної кон‘юнктури? Давайте дивитися на це з точки зору логіки, а не з точки зору туги за новим гетьманом.

Сергій Мазур стверджує, що Бондаренко співпрацює з відомим черкаським ОЗУ «Торпеда», яке контролює місцевий бізнес. Чи не потрібно це з’ясувати? Очевидно, що так.

Я чудово розумію людей, які чекають на чергового героя від сохи і плуга, але давайте піддавати принаймні побіжному аналізу загальновідомі факти. Бо ці герої на хайпі, як правило, в реалі взагалі не герої.

[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/2\/273\/1196\/images\/8-7f2b7.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]
Теги
Iншi дописи автора
Зеленський гарно відповів Путіну на його так звану «українську» статтю
Найнебезпечніший ворожий осередок - це українські суди
Дикунство Ткаченка має потягнути за собою службову перевірку та відставку
Зустріч Байдена і Путіна: заява щодо України - ні про що