[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/images\/8-48452299.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]

ДТП за участю Дубінського сталося з його вини

ДТП за участю Дубінського сталося з його вини
Вже відомо, що ДТП за участю Дубінського сталося з його вини. Тобто саме він умисно порушив правила дорожнього руху, виїхавши на зустрічну смугу і ледь не вбивши кількох людей.
 
Така поведінка на дорозі свідчить про ставлення згаданого депутата до закону і має бути розглянута регламентним комітетом ВР.
 
Сам злочин має бути розслідуваний незалежно від того, порішає пудель з потерпілими чи ні. Чекаю на підозру, обвинувальний акт та вирок, адже сам Дубінський на своєму зниклому ютубі постійно заявляв про те, що Україна має стати правовою державою, де закон - один для всіх.
 
Але є в цій ситуації й однозначно позитивний момент - те, що після запровадження США санкцій та закриття банківських рахунків пудель мусить відпочивати на мальовничих теренах благословенної Львівщини, а не за кордоном. І це добре. Мандруй, псе, Україною, може згадаєш, що таке Батьківщина.
[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/2\/273\/1196\/images\/8-7f2b7.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]
Теги
Iншi дописи автора
Медведчука без грошей Кремля не існує!
Cпекуляції довкола «труби Медведчука»: давайте розставимо крапки над «і» у цій темі
Не розумію, навіщо Порошенку було переписувати на себе «Прямий»
Меморіальний центр Голокосту «Бабин Яр»: який з двох Порошенків є справжнім?