[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/images\/8-48452299.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]

Cпекуляції довкола «труби Медведчука»: давайте розставимо крапки над «і» у цій темі

Cпекуляції довкола «труби Медведчука»: давайте розставимо крапки над «і» у цій темі
Днями ВАКС ухвалив рішення про арешт майна, задіяного у забезпеченні функціонування частини нафтопродуктопроводу «Самара-Західний напрямок». Зараз НАБУ спільно з СБУ займаються його передачею на відповідальне зберігання «Укртранснафті», якою володіє НАК «Нафтогаз», тобто державі.
 
Цей нафтопродуктопровід був побудований ще за совка і давно мав бути переданий Україні в порядку правонаступництва, проте росіяни його не віддавали до 2011 року, поки Господарський суд Рівненської області не визнав право власності на його українську частину за Україною.
 
А далі починається найцікавіше. Під час каденції «найпатріотичнішого» президента Порошенка у 2015 році той самий Господарський суд Рівненської області скасовує власне рішення нібито за нововиявленими обставинами, а в 2017 році, використовуючи «ліву» експертизу, ухвалює рішення про визнання права власності на частину нафтопродуктопроводу «Самара-Західний напрямок» за ТОВ «Прикарпатзахідтранс», яка через підставних осіб належить Медведчуку.
 
Як це сталося і чому Порошенко не скористався повноваженнями РНБО - треба спитати його особисто.
 
Гроші, зароблені на вкраденій у держави трубі, роками використовуються для фінансування проросійської діяльності Медведчука та його структур. Правоохоронні органи та спецслужби в курсі того, що відбувається, але «не помічають». Думаю, ексголова СБУ Грицак, приятель Суркіса та Медведчука, може поділитися рецептом фірмового покерфейса.
 
Після запровадження санкцій щодо Медведчука постало питання про повернення нафтопродуктопроводу державі, що, власне, зараз і відбувається. Але повернення - це не все, адже, як я сказав вище, державне майно було вкрадене, а отже крадії мають бути покарані в порядку, передбаченому Кримінальним кодексом.
[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/2\/273\/1196\/images\/8-7f2b7.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]
Теги
Iншi дописи автора
ДТП за участю Дубінського сталося з його вини
Медведчука без грошей Кремля не існує!
Не розумію, навіщо Порошенку було переписувати на себе «Прямий»
Меморіальний центр Голокосту «Бабин Яр»: який з двох Порошенків є справжнім?