[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/images\/8-48452299.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]

Чи можливо, що саме Гордон, а не Банкова, повідомив Лукашенка про вагнерівців?

Чи можливо, що саме Гордон, а не Банкова, повідомив Лукашенка про вагнерівців?

Цікаве спостереження прочитав у Vladimir Bondarenko і одразу пригадав фільм «Сповідь небезпечної людини» про телеведучого Чака Берріса, завербованого ЦРУ. Обов‘язково перегляньте, якщо не бачили.

"Судячи з інтерв'ю Єрмака, саме Гордон, а не Банкова повідомили Лукашенка про вагнерівців. Дуже цінний агент: і держпереворотників фіксує, і вагнерівців здає, і гіркіна з поклонською документує на флешку для Гааги (за завданням чи бурби, чи авакова)", - пише Бондаренко.

Отже, в інтерв‘ю сайту РБК-Украина Єрмак каже, що Лукашенко просив перенести розмову з Зеленським, оскільки записував інтерв‘ю з Гордоном і навіть передавав привіт від нього. Цей факт легко перевіряється по датах, тож сенс маніпулювати відсутній.

Себто, ніщо не заважало Гордону передати не тільки привіт Зеленському, а й будь-яку інформацію Лукашенку, зокрема по «вагнерівцях», якою він володів, якщо вірити версії про те, що розмову з Гіркіним він записував на прохання нашої розвідки.

Це, звісно, лише версія, але я б її перевірив, адже надто тісно Гордон співпрацює з персонами, які перебувають під контролем російських спецслужб.

Вважати, що Гіркін та Поклонська дають йому інтерв‘ю без узгодження чи прямої вказівки з ФСБ, неможливо. Зв‘язки «пірамідки» з російською організованою злочинністю, яка за фактом є «гебешною» структурою, також загальновідомі. Плюсуємо сюди Смешка, Ахметова та ін. Чи не надто багато збігів?

Про моральні принципи та патріотизм особи, яка впарювала повітря смертельно хворим людям, можна не говорити в принципі.

[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/root\/images\/house1.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":""}]
Теги
Iншi дописи автора
Ситуація з хейтом Пташки: не слід протиставляти цьому хейту симетричний хейт
Закарпатська митниця, користуючись віддаленістю від війни, забезпечила вивезення за кордон мільйонів
Виступ Зеленської в Конгресі США - це перший виступ першої леді в історії Конгресу
Головне завдання держави - зберегти армію, яка поверне усі окуповані території