[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/images\/8-48452299.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]

538 офіційних жертв лише за останню добу! Україна рухається до світового антирекорду

538 офіційних жертв лише за останню добу! Україна рухається до світового антирекорду
538 офіційних жертв Ковід-19 лише за останню добу! Україна впевнено рухається до світового антирекорду. І це страшна ціна, яку країна платить за всю цю середньовічну темінь в головах і провалену вакцинацію.
 
Декілька моїх знайомих зараз в лікарнях, і всі були не вакцинованими. Декілька вакцинованих теж хворіють, але вдома. Ті, що в лікарнях - обпечені кисневими масками, на грані життя і смерті, з такими клінічними показниками, від яких всі хапаються за голову. Їх лікування в державних лікарнях коштує їх сім’ям тисячі доларів. Люди продають останнє, аби «витягнути» своїх рідних. Не доводьте до цього, бо вакциновані кашляють і п’ють чай вдома, і це значно легше!
 
538 смертей - це настільки страшно, що популяризація вакцинації має стати місією для кожного, хто вважає, що людське життя - це цінність. Це про ЗМІ і лідерів думок насамперед.
 
Ті релігійні конфесії, які зараз обрали розповіді про «чіпи» і Армагедон замість популяризації вакцинації, (як це робить католицька церква, УКГЦ і ПЦУ) - вчиняють злочин. Це не про Бога, це про приречення людей до свідомого самогубства. І всі знають, хто і що проповідує.
 
Я хочу подякувати бізнесу, який віддає площі під центри вакцинації. В Києві вони у всіх великих торгових центрах.
 
Я хочу вклонитися низько медикам. Вони бачать пекло і присвячують себе служінню життю.
 
Час говорити про реальну ситуацію, показувати лікарні, розповідати історії Ковіду і переконувати. Розказувати про вакцини.
Про те, що Coronovac - це стара добра вакцина, як майже від грипу з деактивованим вірусом. Що Pfizer і Moderna - це сучасні РНК-вакцини, які дають високий рівень захисту і є по суті проривом в медицині. І що Pfizer дозволений в США вже 12 річним дітям.
 
Без цього - ми вже за наступний місяць можемо втратити більше, ніж забрала російсько-українська війна… Багато тисяч жертв. Це страшно.
 
Бережіть себе! Зараз про це.
[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/root\/images\/house1.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":""}]
Теги
Iншi дописи автора
Приходить усвідомлення, що ця війна надовго. Дай Бог, аби рік, а не роки
Закон про медіа приводить медійне законодавство у відповідність із термінологією ЄС. Але є але
З 2014 року головними пріоритетам країни стали армія, мова, віра та європейська і євроатлантична інтеграція
Декілька ключових тенденцій, на які вплинула війна і які визначатимуть майбутнє