[]

50+. Покоління, що не планує старіти

50+.  Покоління, що не планує старіти

Цікаво помічати, як на ігровому полі життя починають з'являтися нові назви, які найближчим часом можуть стати позначенням цілого покоління і субкультури. Наприклад, з'явилася нова назва для позначення старших людей нової формації «сhangeаger» (сhange - зміни, аge - вік), тобто «людина міняє вік». Подібно тінейджерам (teenager), які змінюють себе і свою рольову систему в 14-18 років, ченджейджери змінюють своє життя і вступають в новий етап 50+ з новими інтересами, завданнями, цінностями, діями, ролями, щоб прожити ще один варіант життя в тому ж тілі.

На лекції «Новий погляд на вік» творця Проекту Володимира Яковлєва прозвучала назва «мета-дорослі». Якщо вважати, що приставка «мета» означає знаходитися поза, за межами, понад, то виходить, що «мета-дорослі» - це дорослі більш «високого порядку». Це люди, які можуть подивитися на себе і своє життя неупереджено з рівня досвіду і усвідомити свій новий стан і нові завдання.

А журнал «Psychologies» пропонує свою назву для людей 50+ таке як покоління «без віку».

Американський інтернет-підприємець Джина Пелл придумала спеціальний термін для опису людей, що живуть в епоху розмивання вікових меж і володіють «безвіковим» менталітетом - «багаторічники» (англ. - perennials). «Багаторічники - це вічно квітучі чоловіки і жінки, які йдуть в ногу з часом, знають, що відбувається в світі, залишаються в курсі технологій і мають друзів різного віку ....».

Нове явище вимагає нових назв, які визначатимуть суть і допоможуть усвідомити, що відбувається. Назва матеріалізує явище і надає йому легальний статус. Індустрія моди також чуйно відреагувала на це явище - ченджейджеров, людей "поза віком", що не збираються старіти - і побачила в ньому нову бізнес-можливість. Може тому, що в ній (індустрії) тепер працюють вчорашні тридцятирічні, яким сьогодні «виявилося» за сорок, а, можливо, тому, що мода насправді призначена не для 20-літніх моделей на подіумах, а для реальних покупців, тим більше, що у зрілих і самодостатніх людей, як правило, більший наявний дохід.

Український дощ пропонує вам подивитися кілька варіантів вуличної моди, яку блискуче несе в маси покоління 50+. Найближчим часом буде цікаво спостерігати, як в наш світ входить нова епоха, і як вона буде набувати понять і ставати офіційною реальністю.

 

 

 

[]
Теги
Схожi
Як Єлизавета II підбирає для себе вбрання? Колишній слуга розповів про секрет королеви
Стиль
Як Єлизавета II підбирає для себе вбрання? Колишній слуга розповів про секрет королеви
Виявилося, що британська королева зберігає одяг не в гардеробній своєї кімнати, а на останньому поверсі палацу...
Hugo Boss випустили на 100% екологічний чоловічий костюм
Стиль
Hugo Boss випустили на 100% екологічний чоловічий костюм
Бренд Hugo Boss випустив перший чоловічий костюм, як частину своєї весняної колекції, який не містить вовни і шовку, які зазвичай використовуються для виготовлення костюмів...
Армані викупив перші шпальти італійських газет, щоб надрукувати там подяку лікарям
Стиль
Армані викупив перші шпальти італійських газет, щоб надрукувати там подяку лікарям
Армані викупив у понад 60 італійських газет перші шпальти і надрукував там лист із подякою медпрацівникам, які цілодобово рятують життя пацієнтів, хворих на коронавірус. ...
Український модний бренд безкоштовно шиє спецодяг для медиків
Стиль
Український модний бренд безкоштовно шиє спецодяг для медиків
Компанія передасть готові комбінезони безкоштовно, оскільки допомога медичній системі в боротьбі з коронавірусом вважає своїм обов'язком...
Marc Jacobs зняв кампейн своєї нової колекції в Кременчуці (фото)
Стиль
Marc Jacobs зняв кампейн своєї нової колекції в Кременчуці (фото)
Обличчям проєкту стала українська модель Саша Мельничук, яка й народилася у цьому місті України...