[]

50+. Покоління, що не планує старіти

50+.  Покоління, що не планує старіти

Цікаво помічати, як на ігровому полі життя починають з'являтися нові назви, які найближчим часом можуть стати позначенням цілого покоління і субкультури. Наприклад, з'явилася нова назва для позначення старших людей нової формації «сhangeаger» (сhange - зміни, аge - вік), тобто «людина міняє вік». Подібно тінейджерам (teenager), які змінюють себе і свою рольову систему в 14-18 років, ченджейджери змінюють своє життя і вступають в новий етап 50+ з новими інтересами, завданнями, цінностями, діями, ролями, щоб прожити ще один варіант життя в тому ж тілі.

На лекції «Новий погляд на вік» творця Проекту Володимира Яковлєва прозвучала назва «мета-дорослі». Якщо вважати, що приставка «мета» означає знаходитися поза, за межами, понад, то виходить, що «мета-дорослі» - це дорослі більш «високого порядку». Це люди, які можуть подивитися на себе і своє життя неупереджено з рівня досвіду і усвідомити свій новий стан і нові завдання.

А журнал «Psychologies» пропонує свою назву для людей 50+ таке як покоління «без віку».

Американський інтернет-підприємець Джина Пелл придумала спеціальний термін для опису людей, що живуть в епоху розмивання вікових меж і володіють «безвіковим» менталітетом - «багаторічники» (англ. - perennials). «Багаторічники - це вічно квітучі чоловіки і жінки, які йдуть в ногу з часом, знають, що відбувається в світі, залишаються в курсі технологій і мають друзів різного віку ....».

Нове явище вимагає нових назв, які визначатимуть суть і допоможуть усвідомити, що відбувається. Назва матеріалізує явище і надає йому легальний статус. Індустрія моди також чуйно відреагувала на це явище - ченджейджеров, людей "поза віком", що не збираються старіти - і побачила в ньому нову бізнес-можливість. Може тому, що в ній (індустрії) тепер працюють вчорашні тридцятирічні, яким сьогодні «виявилося» за сорок, а, можливо, тому, що мода насправді призначена не для 20-літніх моделей на подіумах, а для реальних покупців, тим більше, що у зрілих і самодостатніх людей, як правило, більший наявний дохід.

Український дощ пропонує вам подивитися кілька варіантів вуличної моди, яку блискуче несе в маси покоління 50+. Найближчим часом буде цікаво спостерігати, як в наш світ входить нова епоха, і як вона буде набувати понять і ставати офіційною реальністю.

 

 

 

[]
Теги
Новини партнерiв
Схожi
Білокур, Куїнджі, Айвазовський: нова колекція хусток від київського бренду Oliz
Стиль
Білокур, Куїнджі, Айвазовський: нова колекція хусток від київського бренду Oliz
Київський бренд Oliz розпочав великий проект з підтримки музеїв України під назвою «Музейний»....
На вело і на стилі - рішення від львівського бренду
Стиль
На вело і на стилі - рішення від львівського бренду
Велосипеди - це круто і здорово! Тут немає про що сперечатися. Але як зробити веломандрівки максимально комфортними? Львівський молодий бренд Kavoon вже вирішив цю проблему....
Dior проведуть показ круїзної колекції в Італії. Але без гостей
Стиль
Dior проведуть показ круїзної колекції в Італії. Але без гостей
Показ круїзної колекції Dior 2021 відбудеться 22 липня в італійському місті Лечче (регіон Апулія), на головній площі Piazza Duomo....
Популярний в 90-х жіночий аксесуар знову повернувся в моду
Стиль
Популярний в 90-х жіночий аксесуар знову повернувся в моду
Популярний в 90-х аксесуар, а саме різнокольорові шпильки у вигляді метеликів, знову повернувся в моду....
Кейт Міддлтон одягнула дітей в дешевий одяг для святкового фото
Стиль
Кейт Міддлтон одягнула дітей в дешевий одяг для святкового фото
Герцогиня Кембриджська Кетрін вибрала для своїх дітей дешевий одяг з мас-маркету для фотосесії на честь Дня батька....