[]

Звички заможних людей, які врятуюють ваші гроші

Звички заможних людей, які врятуюють ваші гроші

Очевидно, що між пересічною людиною та багатою людиною існує багато відмінностей, але якщо придивитися пильніше, то реальність зводиться до ряду звичок.

Багато письменників писали книги, що пояснюють звички багатих. Від знаменитої книги Роберта Кійосакі Багатий тато, Бідний тато до книги Томаса Корлі « Багаті звички: щоденні звички до успіху заможних людей» .

Всі ми мріємо бути забезпеченими людьми і ні в чому собі не відмовляти. Тому ми вибрали декілька найважливіших звичок заможних людей з усього світу. Практикуючи їх щодня, ви можете досягти чудових результатів у довгостроковій перспективі.

Ранній підйом

Одна з найголовніших звичок - раннє прокидання. Насправді, більшість заможніх людей змушують себе прокидатися за три години до початку робочого дня. І у них є вагомі причини.

Найголовніша - це те, що люди прокидаються із сонцем, і таким чином відчувають, що можуть отримати більше від цього дня, вони відчувають, що вже досягнули більше ніж інші, і в них є додатковий час для реалізації своїх планів. Відчувати себе переможцем - ось, що задає настрій вашому дню.

Робіть довгі перерви на обід

Це може бути складно, коли працюєш за чітким графіком, тоді вам варто поспілкуватися з керівництвом. Заможні люди виділяють для обіду цілу годину якщо не більше. Однак це не означає, що це час вони витратять на розваги, сон чи тільки їжу. Зазвичай обід поєднується із зустрічами з цікавими людьми, корисною книгою або аналізом вашою роботи за тиждень. Або можете визначити свої цілі і подумати, як обігнати конкурентів.

Перевіряйте електронну пошту у визначений час

Більшість з нас з самого ранку, ще не відкривши очі, одразу тягнуться перевіряти електронку чи соціальні мережі. Однак не багаті люди.

На основі досліджень, проведених Harvard Business Review, наші думки з самого ранку є найбільш креативними. Іншими словами, люди, які спочатку вранці перевіряють свої електронні листи, витрачають творчу енергію, перевіряючи свої вхідні. Натомість, розумніше зачекати приблизно годину після роботи, щоб перевірити їх.

Крім того, заможні люди також не перевіряють свої електронні листи протягом дня. Більшість людей рекомендують перевіряти їх два рази на день, і кожен сеанс триває менше півгодини.

Обмежте перегляд телевізора

Окрім обмеженого часу на перевірку листів, заможні люди обмежуюють себе і у перегляді телевізора. Витрачають на нього не більше години. Крім того, варто подумати про те, що саме ви переглядаєте, зміст телепередачі повинен бути корисним для вас або для вашої роботи. 

Щоденний список справ

Це найважливіший пункт дня для багатих людей. Багато з них розуміють, що великих цілей можна досягти лише невеликими кроками одночасно. Одні дотримуватимуться списку із конкретними завданнями для досягнення своїх цілей, а інші створюють цілі-SMART. Це дозволяє їм робити конкретні, вимірювані, діючі, відповідні та орієнтовані на час кроки.

Прикладом цілі SMART може бути, замість того, щоб виписати, що ви заробляєте мільйон доларів, ви подивитеся, скільки грошей ви зараз заробляєте, визначите відчутне збільшення і вирішите спосіб досягти цього збільшення. Один із способів  досягти цього збільшення - можете працювати ще кілька годин або вимагати підвищення заробітної плати чи зарплати чи пошуку інших джерел доходу, наприклад, почати бізнес.

Будьте заощадливі

Незважаючи на те, що багаті дуже заможні, більшість із них дуже дбайливо ставляться до своїх грошей. Незважаючи на те, що на своєму банківському рахунку вони мають декілька мільйонів, ці гроші залишаються там, тому що люди дотримуються суворого та конкретного бюджету, але перш за все - шукають великі пропозиції.

У порівнянні з ультра-багатими, ті, хто є мільйонерами, часто практикують ощадливість у всіх способах свого життя. Від машин і будинків, до рівномірного одягу. Вони витрачають свої гроші розумно і вкладають їх у щось більш маштабне.

[]
Теги
Схожi
Чорний пудель допоміг вистежити шахрайку, яка інсценувала смерть в автокатастрофі
Цікаве
Чорний пудель допоміг вистежити шахрайку, яка інсценувала смерть в автокатастрофі
47-річну жінку, яку заарештувала іспанська поліція, підозрюють у розкраданні близько 1 млн євро (1,2 млн доларів) у Німеччині – на фірмі, де вона працювала...
Британка народила за рекордні 27 секунд здорове немовля
Цікаве
Британка народила за рекордні 27 секунд здорове немовля
Жінка пішла до вбиральні і за кілька секунд вийшла звідти із дитиною...
25-річна жінка Малі народила відразу 9 дітей
Цікаве
25-річна жінка Малі народила відразу 9 дітей
Породілля і немовлята почуваються задовільно...
Водій-інкасатор відбився від озброєних грабіжників і став зіркою соцмереж (відео)
Цікаве
Водій-інкасатор відбився від озброєних грабіжників і став зіркою соцмереж (відео)
Водій - колишній співробітник SAPS - таранив автомобіль нападників і погнався за ними слідом зі штурмовою гвинтівкою...
На Черкащині створили найбільший прапор України із пасок (фото)
Цікаве
На Черкащині створили найбільший прапор України із пасок (фото)
Студенти Черкаського вищого професійного училища встановили рекорд України – виклали найбільший державний прапор із пасок...