[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/images\/8-48452299.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]

Зруйновано до 90% міста: Путін перетворює Маріуполь на Варшаву часів Гітлера

Зруйновано до 90% міста: Путін перетворює Маріуполь на Варшаву часів Гітлера

У 1939 році Гітлер відвідав захоплену Варшаву, де приймав з цього приводу парад Вермахту. Дивлячись на наслідки бомбардувань та обстрілів міста вояками Вермахту, він сказав майбутньому генерал-губернатору Франку: "Подивіться на цей жах і на ці руйнування. Це жахливо! Як поляки могли змусити мене піти на таке! Їм ніколи не зійде з рук цей кошмарний злочин."

Днями очільник МЗС України Дмитро Кулеба опублікував супутниковий знімок зруйнованого російським бомбардуванням драмтеатру в Маріуполі Донецької області.

"Це руїни драмтеатру в Маріуполі, де переховувались сотні мирних жителів. Нелюдський російський воєнний злочин",- написав він. 

Нагадаю, 16 березня російські війська скинули надпотужну бомбу на драматичний театр у Маріуполі, в якому від обстрілів ховалися тисячі городян, переважно матері з дітьми. А перед самою будівлею був величезний напис "Діти".

Наразі Маріуполь перебуває в блокаді, він  зруйнований на 80-90%, кількість загиблих перевищила 2,3 тисячі, але багато людей ще перебувають під завалами, тому кількість загиблих може бути значно вища. На момент блокади в Маріуполі лишалося від 350 000 до 400 000 мешканців.

Збройні сили України дають відсіч ворогу! Ми-під надійним захистом наших військових.

Зберігаємо спокій і віримо в ЗСУ!

 

[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/root\/images\/house1.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":""}]
Теги
Iншi дописи автора
Готуються до боїв у Криму: росіяни окопуються на перешийку і створюють нову ПВК «Конвой»
Протести в Молдові: рф планує здійснити переворот і відкрити «другий фронт» із Придністров'я?
Роковини анексії Криму: хто «здав» півострів росіянам і чи можна було уникнути окупації
НАТО працює над створенням авіакоаліції: Словаччина і Польща передадуть Україні літаки МіГ-29