Зірка серіалу «Картковий будинок» Робін Райт відвідала саміт перших леді та джентльменів у Києві

Зірка серіалу «Картковий будинок» Робін Райт відвідала саміт перших леді та джентльменів у Києві

За ініціативи першої леді України Олени Зеленської в столиці країни пройшов Київський саміт перших леді та джентльменів під назвою "М'яка сила в новій реальності".

У саміті перших леді та джентльменів, який організувала Олена Зеленська, взяли участь дружини глав держав Бразилії, Ізраїлю, Коста-Ріки, Латвії, Литви, Сербії, Німеччини, Хорватії, а також дружина президента Європейської ради і дочка президента Лівану.

 

Під час форуму піднімалися важливі питання про подолання дискримінації, домашнє насильство, доступності медицини та інформаційну безпеку.

Саміт відвідали і українські селебріті. На події були присутні Юлія Саніна, Джамала, Катя Сільченко, Дар'я Білодід, а модератором виступила Маша Єфросиніна.

Головною ж зірковою гостею заходу стала американська актриса Робін Райт.

 

 

Ексклюзивно для телеканалу Україна зірка серіалу "Картковий будинок" розповіла про роль Клер Андервуд, силу жінок, гендерну рівність і саміт Олени Зеленської.

Про роль Клер Андервуд в серіалі "Картковий будинок"

Робін зізналася, що не робила якихось особливих досліджень по темі, перед тим як почати працювати над роллю головної героїні політичного трилера. Надихалася ж актриса не культовими образами перших леді, а шекспірівською леді Макбет.

Про важливість роботи першої леді і принцесу Діану

Актриса зазначила, що перші леді мають величезні можливості, вплив і можуть зробити набагато більше в тих сферах, на які їх чоловіки насамперед не звернуть увагу. Як раз у владі дружин президентів вирішити важливі проблеми, які залишаються непоміченими офісами і адміністраціями.

Самим же ідеальним прикладом роботи першої жінки країни Робін назвала принцесу Діану. Саме їй вдалося провести немислиму роботу по поліпшенню життя дітей в усьому світі, привернути увагу до боротьби з бідністю, реалізувати проекти в сферах освіти і охорони здоров'я.

 

/ Фото: instagram.com/jamalajaaa

 

Я вважаю, що це неймовірна ідея зібрати перших леді та джентльменів в одному приміщенні. Щоб вони могли подискутувати, або просто знайти порозуміння того, що ми рівні в правах. Разом ми можемо робити більше, набагато краще і набагато сильніше.

Про саміт

Актриса пояснила, що такі саміти з впливовими політиками, спікерами, адвокатами, активістами можуть донести важливі речі суспільству, відкривши очі на багато проблеми жінок. В першу ж чергу – допомогти людям, яким дійсно це необхідно.

"Коли ти думаєш про закони та політику – вони можуть багато чого змінити. Але в таких умовах, як сьогодні – у нас немає гарантії, що це станеться. Це змушує нас об’єднуватися – чоловіків і жінок аби отримати владу і можливості, шоб поділяти цю владу. Саме це допоможе найбільш вразливим людям у світі." - сказала актриса.

Про гендерну рівність і права жінок

Робін Райт звернулася і до проблеми гендерної рівності. Актриса зазначила, що суспільство, як і раніше, підтримує чоловіків. Зірка привела приклад того, що в демократичній Америці досі не було жінки-президента. Ця нерівність стала основним фактором того, що жінки не можуть робити свою роботу на повну силу.

До всього, саме жінки ростять дітей, виховуючи наступне покоління, стикаються з недотриманням прав людини, проблемами зі свободою слова і безпекою.

Робін зазначила, що досить добре вивчає ці питання і намагається їх вирішити всіма способами завдяки своїм проектам, спрямованим на надання допомоги жінкам в Конго.

Раніше ми розповідали, що на подвір'ї Національного заповідника «Софія Київська» 24 серпня з нагоди 30-річчя незалежноїсті України відбувся молитовний захід «Благословення України».

 

[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/root\/images\/house1.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":""}]
Теги
Схожi
До угруповання чорноморського флоту рф додалися три великі десантні кораблі
Україна
До угруповання чорноморського флоту рф додалися три великі десантні кораблі
Угруповання російських військ у Чорному морі посилилося трьома десантними кораблями. На двох ракетних кораблях РФ тримає півтора десятка крилатих ракет...
Паризький регіон виділить на відновлення Київщини та Чернігівщини понад мільйон євро
Україна
Паризький регіон виділить на відновлення Київщини та Чернігівщини понад мільйон євро
54-річна французька політикиня Валері Пекресс, яка була міністром бюджету Франції, а нині є головою столичного регіону Іль-де-Франс, відвідала Київ...
Майже 16 мільйонів українців потребують гуманітарної допомоги - ООН
Україна
Майже 16 мільйонів українців потребують гуманітарної допомоги - ООН
Як повідомила гуманітарна координаторка ООН в Україні Оснат Лубрані, майже 16 мільйонів українців зараз потребують гуманітарної допомоги...
“Укрзалізниця” підвищить тарифи на 70% на всі групи вантажів
Україна
“Укрзалізниця” підвищить тарифи на 70% на всі групи вантажів
Міністерство інфраструктури підтримало пропозицію залізничників провести індексацію тарифів, підвищивши їх на 70% на всі групи вантажів...
Росіяни ледь ноги унесли з остріву Зміїний: не витримали вогню української артилерії
Україна
Росіяни ледь ноги унесли з остріву Зміїний: не витримали вогню української артилерії
Наразі Зміїний вкрито пожежею, лунають вибухи...