Зірка серіалу «Картковий будинок» Робін Райт відвідала саміт перших леді та джентльменів у Києві

Зірка серіалу «Картковий будинок» Робін Райт відвідала саміт перших леді та джентльменів у Києві

За ініціативи першої леді України Олени Зеленської в столиці країни пройшов Київський саміт перших леді та джентльменів під назвою "М'яка сила в новій реальності".

У саміті перших леді та джентльменів, який організувала Олена Зеленська, взяли участь дружини глав держав Бразилії, Ізраїлю, Коста-Ріки, Латвії, Литви, Сербії, Німеччини, Хорватії, а також дружина президента Європейської ради і дочка президента Лівану.

 

Під час форуму піднімалися важливі питання про подолання дискримінації, домашнє насильство, доступності медицини та інформаційну безпеку.

Саміт відвідали і українські селебріті. На події були присутні Юлія Саніна, Джамала, Катя Сільченко, Дар'я Білодід, а модератором виступила Маша Єфросиніна.

Головною ж зірковою гостею заходу стала американська актриса Робін Райт.

 

 

Ексклюзивно для телеканалу Україна зірка серіалу "Картковий будинок" розповіла про роль Клер Андервуд, силу жінок, гендерну рівність і саміт Олени Зеленської.

Про роль Клер Андервуд в серіалі "Картковий будинок"

Робін зізналася, що не робила якихось особливих досліджень по темі, перед тим як почати працювати над роллю головної героїні політичного трилера. Надихалася ж актриса не культовими образами перших леді, а шекспірівською леді Макбет.

Про важливість роботи першої леді і принцесу Діану

Актриса зазначила, що перші леді мають величезні можливості, вплив і можуть зробити набагато більше в тих сферах, на які їх чоловіки насамперед не звернуть увагу. Як раз у владі дружин президентів вирішити важливі проблеми, які залишаються непоміченими офісами і адміністраціями.

Самим же ідеальним прикладом роботи першої жінки країни Робін назвала принцесу Діану. Саме їй вдалося провести немислиму роботу по поліпшенню життя дітей в усьому світі, привернути увагу до боротьби з бідністю, реалізувати проекти в сферах освіти і охорони здоров'я.

 

/ Фото: instagram.com/jamalajaaa

 

Я вважаю, що це неймовірна ідея зібрати перших леді та джентльменів в одному приміщенні. Щоб вони могли подискутувати, або просто знайти порозуміння того, що ми рівні в правах. Разом ми можемо робити більше, набагато краще і набагато сильніше.

Про саміт

Актриса пояснила, що такі саміти з впливовими політиками, спікерами, адвокатами, активістами можуть донести важливі речі суспільству, відкривши очі на багато проблеми жінок. В першу ж чергу – допомогти людям, яким дійсно це необхідно.

"Коли ти думаєш про закони та політику – вони можуть багато чого змінити. Але в таких умовах, як сьогодні – у нас немає гарантії, що це станеться. Це змушує нас об’єднуватися – чоловіків і жінок аби отримати владу і можливості, шоб поділяти цю владу. Саме це допоможе найбільш вразливим людям у світі." - сказала актриса.

Про гендерну рівність і права жінок

Робін Райт звернулася і до проблеми гендерної рівності. Актриса зазначила, що суспільство, як і раніше, підтримує чоловіків. Зірка привела приклад того, що в демократичній Америці досі не було жінки-президента. Ця нерівність стала основним фактором того, що жінки не можуть робити свою роботу на повну силу.

До всього, саме жінки ростять дітей, виховуючи наступне покоління, стикаються з недотриманням прав людини, проблемами зі свободою слова і безпекою.

Робін зазначила, що досить добре вивчає ці питання і намагається їх вирішити всіма способами завдяки своїм проектам, спрямованим на надання допомоги жінкам в Конго.

Раніше ми розповідали, що на подвір'ї Національного заповідника «Софія Київська» 24 серпня з нагоди 30-річчя незалежноїсті України відбувся молитовний захід «Благословення України».

 

Теги
Схожi
ОБСЄ розкрила знімки з замаскованим озброєнням російських окупантів
Україна
ОБСЄ розкрила знімки з замаскованим озброєнням російських окупантів
ОБСЄ розкрила знімки з замаскованим озброєнням окупантів...
Переможницею “Міс Україна - 2021” стала 22-річна Олександра Яремчук з Вінниччини
Україна
Переможницею “Міс Україна - 2021” стала 22-річна Олександра Яремчук з Вінниччини
Дівчина отримала унікальну корону вартістю 3 млн доларів...
Львів відмовився віддавати Росії останки агента НКВС Кузнєцова (відео)
Україна
Львів відмовився віддавати Росії останки агента НКВС Кузнєцова (відео)
Попри рішення суду, яке зобов’язало мерію Львова передати останки агента НКВС Миколи Кузнєцова його родичам в Росію, міський виконком цього рішення не підтримав....
Батько голови Львівської ОДА купив нафтогазове родовище за 90 мільйонів гривень
Україна
Батько голови Львівської ОДА купив нафтогазове родовище за 90 мільйонів гривень
Жуківська площа дісталася ТОВ «Горизонти» за 90 млн гривень при стартовій ціні 5,3 млн...
Київ днями потрапить у «червону» зону карантину - Віталій Кличко
Україна
Київ днями потрапить у «червону» зону карантину - Віталій Кличко
За минулу добу в Києві зареєстровано майже 1,2 тисячі нових хворих і 39 летальних випадків...