[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/images\/8-48452299.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]

Зеленський підписав антиолігархічний закон і тут почалося...

Зеленський підписав антиолігархічний закон і тут почалося...
Отже, президент підписав антиолігархічний закон. Ми вже бачимо спротив олігархів, які 30 років купували політиків і з їх допопогою грабували суспільство.
 
Передбачаю нову хвилю вкидів про його «неконституційність», а також скоординований залп з усіх медійних стволів.
 
Зараз олігархи сконцентрували навколо себе максимальну кількість говорячих голів, які в режимі 24/7 на всіх каналах переконуватимуть нас у винятковій благочинності шановних «великих бізнесменів» та свавільності закону. Це та сама загроза, яка об'єднає їх - загроза зникнення.
 
При цьому потрібно розуміти, що Україна вперлася в олігархат як у стелю і те, що ми маємо зараз - це максимум. Подальший розвиток з олігархатом неможливий.
 
Тому, панове Ахметов, Пінчук, Коломойський, Медведчук, Порошенко, Фірташ, Новинський, Григоришин, Суркіс, Жеваго, Веревський та інші українські олігархи, а також їхні іноземні колеги Фрідман, Хан, Бабаков, Фіала etc. (якщо когось забув - пишіть у коментах), давайте розійдемось цивілізовано і, наскільки це можливо, залишимось друзями.
 
Хоча російських олігархів остання пропозиція не стосується.
[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/2\/273\/1196\/images\/8-7f2b7.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]
Теги
Iншi дописи автора
Чи можливо, що саме Гордон, а не Банкова, повідомив Лукашенка про вагнерівців?
Ахметова годує не вугілля, не електрика і не руда. Його годує наша коротка пам‘ять
Шустер це громадянин іншої держави, який приїжджає паразитувати на нашій країні
Вустами Дмитра Гордона говорить Рінат Ахметов?