[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/images\/8-48452299.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]

Зеленський не дав жодної однозначно вдалої відповіді на жодне із запитань

Зеленський не дав жодної однозначно вдалої відповіді на жодне із запитань

Під час прес-марафону «30 запитань Президенту України», що відбувся 26 листопада у Києві Володимир Зеленський не дав жодної однозначно вдалої відповіді на жодне із запитань.

Весь день в голові крутиться думка: якщо у президента-медійника настільки слабка медіа-команда, яка готувала цей захід, то страшно навіть уявити рівень його команд у економіці, обороні, соціальній політиці.

На жаль, здається, Зеленський навіть не усвідомлює, як сильно його підставили і мабуть просто через брак політичного досвіду не січе, де його підставляють ще.

Звичайно, в історії було немало некомпетентних лідерів і не всі вони погано закінчували. Маємо навіть сучасні приклади президентів, які керують супердержавами не приходячи у свідомість.

Але там кількома століттями вибудувана система стримувань та противаг і сильні інституції, захищені від різких політичних коливань. Чим це закінчиться у нас, одному богу відомо. Схоже, заходимо в ідеальний шторм на всіх фронтах.

[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/root\/images\/house1.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":""}]
Теги
Iншi дописи автора
Що насправді відбувається, важливо знати від офіцера у Бахмуті, а не від «хріна» від Банкової
Держава Україна відновлює порушену нею справедливість - до Лаври повертається Бог
Головне завдання цивілізованого світу ефективно зупинити війну хоча б років на 30
«Теракт українських спецслужб»: росія всю свою історію називає речі не своїми іменами