[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/images\/8-48452299.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]

Зеленський не дав жодної однозначно вдалої відповіді на жодне із запитань

Зеленський не дав жодної однозначно вдалої відповіді на жодне із запитань

Під час прес-марафону «30 запитань Президенту України», що відбувся 26 листопада у Києві Володимир Зеленський не дав жодної однозначно вдалої відповіді на жодне із запитань.

Весь день в голові крутиться думка: якщо у президента-медійника настільки слабка медіа-команда, яка готувала цей захід, то страшно навіть уявити рівень його команд у економіці, обороні, соціальній політиці.

На жаль, здається, Зеленський навіть не усвідомлює, як сильно його підставили і мабуть просто через брак політичного досвіду не січе, де його підставляють ще.

Звичайно, в історії було немало некомпетентних лідерів і не всі вони погано закінчували. Маємо навіть сучасні приклади президентів, які керують супердержавами не приходячи у свідомість.

Але там кількома століттями вибудувана система стримувань та противаг і сильні інституції, захищені від різких політичних коливань. Чим це закінчиться у нас, одному богу відомо. Схоже, заходимо в ідеальний шторм на всіх фронтах.

[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/root\/images\/house1.jpg","date":"","active":"1","thumb":"","ad_link":""}]
Теги
Iншi дописи автора
Заява головнокомандувача ВМС ФРН щодо України це принаймні чесно
Казахстан - не рабська Росія і не Білорусь. І навіть не Україна, де потрібна розкачка
Усі підсумки року у викладі хворого мужика Путіна для не менш хворого народу
Чи треба було Зеленському «чистити зуби», поки Байден не подзвонить?