Зеленський назвав ім'я політика, від якого залежить план перемоги України

Зеленський назвав ім'я політика, від якого залежить план перемоги України

Рішення щодо плану перемоги України у війні безпосередньо залежить від чинного президента США Джо Байдена. Адже є пункти, які безпосередньо стосується від Вашингтона Про це під час спільної пресконференції з президенткою Європейської комісії Урсулою фон дер Ляєн заявив президент Володимир Зеленський.

Український лідер Володимир Зеленський підштовхуватиме президента США Джо Байдена до того, щоб той надав офіційне запрошення щодо вступу до НАТО і взяв на себе зобов'язання щодо постійних поставок сучасної зброї в рамках "переможного плану" президента України щодо припинення війни з росією. Про це пише агентство Bloomberg.

Очікується, що Зеленський презентує план Байдену, який також вимагає чіткого шляху до членства в Європейському Союзі, а також інших економічних і безпекових домовленостей, коли вони зустрінуться у Вашингтоні 26 вересня. Це розповіли люди, обізнані із ситуацією, які попросили не називати їхніх імен, оскільки інформація є конфіденційною.

Зазначається, що український лідер описав план того, як змусити президента росії путіна шукати миру. Київ також стурбований тим, що припинення вогню без таких гарантій дасть змогу росії вільно завдати нового удару після переозброєння.

Зеленський прагне отримати підтримку перед виборами в США / фото president.gov.ua

"План перемоги" Зеленського - деталі

Зеленський поки публічно відмовився надати подробиці, заявивши, що спершу він має представити їх Байдену. Він також планує обговорити їх із кандидатами в президенти віцепрезиденткою Камалою Гарріс і колишнім президентом Дональдом Трампом, а також членами Конгресу від обох партій.

"Ми обговоримо всі деталі з президентом США, тому що деякі моменти залежать від позитивної волі та підтримки США. План ґрунтується на швидких рішеннях наших партнерів, які мають бути ухвалені з жовтня по грудень. Нам це потрібно, тому що ми думаємо, що тоді план спрацює", - заявив Зеленський журналістам у п'ятницю на спільній пресконференції з президентом Європейської комісії Урсулою фон дер Ляєн.

Президент сказав, що "план перемоги" допоможе привести до його раніше представленого "мирного плану", який включає повне виведення військ росії.

СМИ узнали место встречи Зеленского и Байдена - Korrespondent.net

У п'ятницю Зеленський повторив, що Київ хоче провести другий саміт до кінця року, в якому візьме участь Росія, яка, за його словами, наразі не має наміру припиняти війну, оскільки вона продовжує повільне просування в Донецькій області.

Деякі з прихильників України починають вивчати варіанти переговорного припинення вогню, повідомило агентство Bloomberg у вівторок.

Під час цих обговорень Зеленський дотримувався своєї колишньої позиції, що Україна не може поступитися територією, захопленою Росією, сказало одне з джерел.

Український Дощ писав раніше, що глава МЗС Польщі запропонував передати Крим під мандат ООН для підготовки «чесного референдуму»

[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/root\/images\/house1.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":""}]
Теги
Схожi
Уряд Пашиняна йде у відставку: у Вірменії стартує політичне перезавантаження
Політика
Уряд Пашиняна йде у відставку: у Вірменії стартує політичне перезавантаження
Уряд Вірменії на чолі з прем'єр-міністром Ніколом Пашиняном завершить роботу 2 серпня...
Україна не вступить до ЄС із Бандерою на прапорі: Польща знову за своє
Політика
Україна не вступить до ЄС із Бандерою на прапорі: Польща знову за своє
Польща відкрито визначила межу, за якою не готова підтримувати євроінтеграцію України...
Польща відповіла на заяви путіна про майбутній «поділ України»
Політика
Польща відповіла на заяви путіна про майбутній «поділ України»
Польща заявила, що не має і не матиме територіальних претензій до України...
 За зачиненими дверима: Зеленський із Трампом у Вашингтоні проговорили понад годину
Політика
За зачиненими дверима: Зеленський із Трампом у Вашингтоні проговорили понад годину
У Вашингтоні не було ні трансляцій, ні пресконференцій, ні спільних заяв...
Туск закликав Навроцького «перестати мовчати» після чергового нападу на українців у Польщі
Політика
Туск закликав Навроцького «перестати мовчати» після чергового нападу на українців у Польщі
Туск звернувся до польського лідера Кароля Навроцького із закликом висловитися щодо насильства проти українців ...