[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/images\/8-48452299.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]

Зеленський гарно відповів Путіну на його так звану «українську» статтю

Зеленський гарно відповів Путіну на його так звану «українську» статтю
Зеленський гарно відповів Путіну на його «українську» статтю в жанрі альтернативної історії. Саме Україна є прямим нащадком та спадкоємцем Київської Русі, а не її московська колонія.
 
Ми живемо тут і щодня бачимо на власні очі всі матеріальні того свідчення. І якщо наші предки колись приручили якихось болотних дикунів, це не робить цих дикунів нашими братами, ба більше - старшими.
 
Тисячу років тому, коли Київ був європейською столицею з розвиненою дипломатією, торгівлею і потужним військом, на болотах, де потім Долгорукий заснував Москву, немиті автохтонні племена розважалися тваринними ритуалами та інцестом. В певному сенсі, вся ця жерсть триває там досі.
 
І я вже бачу, як в Кремлі палає від порівняння Путіна з Батиєм. Він же претендує на статус просвіченого лідера євразійської цивілізації, хоча за фактом є дрімучим середньовічним деспотом- загарбником, якого весь світ сприймає як пошесть, а не як світоча.
[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/root\/images\/house1.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":""}]
Теги
Iншi дописи автора
Україна зробить доступною інформацію про кожного російського воєнного злочинця
Війна 2022-го дозволяє по-новому оцінити дії влади щодо здачі Луганська і Донецька у 2014-му
Поки немає політичного рішення щодо ОПЗЖ, СБУ мусить нейтралізувати її колаборантів
У Луганську окупанти мобілізують 18-річних юнаків, яких одразу кидають на передову