Зеленський дасть Саакашвілі посаду в уряді

Колишнього керівника Одеської області, грузино-українського політика Міхеіла Саакашвілі можуть призначити віцепрем’єр-міністром з питань реформ.
Про це повідомили одразу кілька видань, посилаючись на керівників парламентської фракції «Слуга народу».
За словами співрозмовників, таке кадрове питання можуть винести на позачергове засідання вже 24 квітня.
«Плануємо розглянути питання по Саакашвілі, якщо голоси будуть на п'ятницю», – сказав один з керівників фракції.
Наразі це питання активно обговорюють у внутрішніх чатах президентської партії.
«Саакашвілі може бути віцепрем’єром з питань реформ. Ми зараз обговорюємо це, щоб зрозуміти настрої депутатів, бо їм же голосувати», – уточнило джерело.
Два інших співрозмовники зі «Слуги народу» зазначили, що посаду в Кабінеті міністрів Саакашвілі запропонував президент Володимир Зеленський.

Прессекретарка Саакашвілі Дарина Чиж не підтвердила, але і не спростувала інформацію про ймовірне призначення свого шефа. Пізніше вона повідомила, що Саакашвілі «прийде на засідання у п'ятницю, він для початку хоче поспілкуватися з депутатами і поділитися своїм баченням».
Засідання фракції «Слуга народу» відбудеться 24 квітня перед позачерговою сесією Верховної Ради. Туди й планується запросити Саакашвілі, щоб народні депутати поставили йому запитання.
Згодом інформацію щодо кандидатури Саакашвілі підтвердили заступниця голови фракції «Слуга народу» Євгенія Кравчук та співрозмовник в Офісі президента.
Зазначимо, що досі у порядку денному позачергових засідань Верховної Ради, які мають відбутися 24 квітня, кадрових питань не було.
22 квітня після обіду Саакашвілі повідомив у Фейсбуці, що Володимир Зеленський запропонував йому посаду в Кабміні.
«Для мене велика честь отримати від президента Зеленського пропозицію стати віцепрем'єром уряду України з питань реформ. У мене також була дуже змістовна і корисна розмова з прем'єр-міністром Шмигалем, протягом якої ми детально обговорили всі питання, пов'язані з моєю можливою роботою в уряді», – написав Міхеіл Саакашвілі.