Збірна країни-агресора на чемпіонат Європи до Києва не поїде

Збірна РФ з художньої гімнастики заявила, що не братиме участь у чемпіонаті Європи, що запланований у столиці України наприкінці листопада. Про це повідомила пресслужба Європейського гімнастичного союзу.
36-й чемпіонат Європи з художньої гімнастики мав відбутися в українській столиці 21-24 травня, але його було перенесено у зв'язку з пандемією коронавірусу.
Чемпіонат пройде 26-29 листопада у Київському Палаці спорту. Свою участь в турнірі підтвердили близько 300 гімнасток з 39 країн.
Президент Російської федерації художньої гімнастики Ірина Вінер пояснила, що причиною відмови збірної РФ від участі у змаганнях стала неможливість «сидіти два тижні в ізоляції», як того вимагає сторона-господар змагань.
Водночас у Федерації гімнастики України заявили, що «детальна інформація про формат змагань, прийняті протиепідемічні заходи безпеки, а також про можливість проведення чемпіонату з участю глядачів буде оприлюднена не раніше осені».
«Формат змагань залишається таким же, як планувалося спочатку, включаючи отримання олімпійських ліцензій», – заявляли у червні у Федерації гімнастики України.