[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/images\/8-48452299.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]

Завгосп Медведчука разом з партнерами хоче придбати Одеський завод шампанських вин

Завгосп Медведчука разом з партнерами хоче придбати Одеський завод шампанських вин
І знову про завгоспа Медведчука Столара, який зараз здійснює атаку на всі великі тендерні майданчики, намагаючись скупити всі ласі шматки державного майна.
 
Завтра Фонд держмайна планує пустити з молотка Одеський завод шампанських вин. Про продаж історичної споруди на Французькому бульварі я дізнався з допису Денис Казанский. Денис розповів про відкритий лист культурних та громадських діячів Одеси, які просять Фонд та Мінкульт сприяти збереженню приміщень заводу та висловлюють підтримку створенню Музею сучасного мистецтва Одеси в цій споруді.
 
Я завжди вітаю реновації та ревіталізації старих “промок” на щось прогресивне та красиве. Я бачив багато прикладів вдалого відновлення старих заводів та фабрик, залізничних депо та річкових доків у різних країнах і знаю, що це дає поштовх розвитку цілих інфраструктурних систем довкола ревіталізованих об’єктів. І зрозуміло, що Одеса повинна отримати у цій історичній місцевості відкритий мистецький та культурний простір замість нових багатоповерхівок.
 
Саме тому жоден притомний девелопер не йде на цей приватизаційний конкурс, адже будівництво в історичному місці - це великий головний біль через пам’ятки архітектури, охоронну зону в майже півтора гектари землі та перспективу отримати вибух громадського обурення від громади та місцевої культурної спільноти. Але, за моїми данними, нинішній завгосп Медведчука Столар разом з партнерами хоче придбати Одеський завод шампанських вин і забудувати його своїм багатоповерхівками та офісами.
 
Саме столарівська ОПЗЖ багато років роздмухує в Одесі проросійські настрої, саме вони цькували покійного Ройтбурда, блокуючи його спроби розвивати Одеський художній музей, та знищували будь-які зародки українського мистецства. Тепер під ударом може опинитися і майбутній Музеї сучасного мистецтва Одеси.
 
Тому я наполегливо прошу ФДМ уважно придивитися до компаній, які можуть бути пов’язані із місцевими функціонерами ОПЗЖ або їхніми київськими спонсорами-забудовниками. Не думаю, що з’ясувати це - велика проблема.
 
До речі, я чув, що Міністерство культури та інформаційної політики може ухвалити рішення про включення додаткових будівель Одеського заводу шампанських вин до реєстру державних пам'яток. Це правильне рішення, яке потрібно ухвалити якнайшвидше, і яке може відіграти важливу превентивну роль, аби жодна забудова на цьому місці була неможливою.
[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/root\/images\/house1.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":""}]
Теги
Iншi дописи автора
Ситуація з хейтом Пташки: не слід протиставляти цьому хейту симетричний хейт
Закарпатська митниця, користуючись віддаленістю від війни, забезпечила вивезення за кордон мільйонів
Виступ Зеленської в Конгресі США - це перший виступ першої леді в історії Конгресу
Головне завдання держави - зберегти армію, яка поверне усі окуповані території