[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/images\/8-48452299.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]

Заручники були лише прикриттям для бізнесу, який Медведчук отримав від Порошенка

Заручники були лише прикриттям для бізнесу, який Медведчук отримав від Порошенка
Приблизно на третій-четвертій годині прослуховування плівок Медведчука гнів зникає. Єдине, що залишається - відчуття безкрайньої відрази до всіх фігурантів цих записів. А ще ти починаєш бачити причинно-наслідкові зв‘язки.
 
Скажімо, чим би не виправдовував Порошенко та його спікери колаборацію з Медведчуком, цілком очевидно, що це партнерство принесло державі набагато більше шкоди, ніж користі, і суттєво послабило позицію України на перемовинах.
 
Якщо чесно, я взагалі не бачу користі від Медведчука, як не бачив її тоді. Важко уявити, щоб американський президент після 11 вересня надав повноваження та подарував стратегічний трубопровід куму Бен Ладена - а наш зміг.
 
 
Стає зрозумілим, чому перемовини в 2014-2015 роках ні до чого не призводили: це просто було нікому не вигідно. Як ми побачили пізніше, без Медведчука процес звільнення заручників став набагато динамічнішим, ніж з ним. Воно й не дивно, коли «посередник», як ми почули на записах, всіляко блокує процеси обміну. Себто дані про «тисячі» полонених, звільнених завдяки Медведчуку - це фейк.
 
Ну і давайте відверто: заручники були лише прикриттям для бізнесу, який Медведчук отримав від Порошенка. Вони становили інтерес виключно як ширма, а радше - як «легенда» для пояснення його участі.
 
Заручники, полонені - ось кого найбільше шкода в цій ситуації. А ще шкода депутатів ЄС та інших спікерів Порошенка, які зараз вимушені бігати по ефірах та виправдовувати це скотство. Хоча, на відміну від заручників, вони точно мають вибір.
[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/2\/273\/1196\/images\/8-7f2b7.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]
Теги
Iншi дописи автора
Найнебезпечніший ворожий осередок - це українські суди
Дикунство Ткаченка має потягнути за собою службову перевірку та відставку
Зустріч Байдена і Путіна: заява щодо України - ні про що
Америка не дозволить Росії добудувати «Північний потік-2»