Запорізький виробник зерноочисної техніки запатентував свій винахід в США

Запорізький виробник зерноочисної техніки запатентував свій винахід в США

Агропромисловий комплекс залишається однією з найсильніших галузей української економіки, а продукція вітчизняних підприємств, зайнятих в цій сфері, завдяки високій якості і надійності користується великим попитом не тільки на батьківщині, але і за кордоном.

Нещодавно запорізька компанія "Агросепмаш", яка займається розробкою і виробництвом зерноочисної техніки, вийшла на новий рівень міжнародного визнання, отримавши патент на одну із своїх інноваційних технологій в США, повідомляє "Дніпро Регіон".Цілих три роки тривала процедура реєстрації українського винаходу в американському патентному бюро, в ході якої він пройшов сувору перевірку на відповідність безлічі критеріїв. Йдеться про розроблену фахівцями "Агросепмаша" технологію очищення і сортування зерна, яка вже запатентована в декількох країнах. 

В її основі - особливий принцип нагнітання повітряного потоку, який дозволяє максимально якісно розділяти зернові суміші. Це інженерне рішення, аналогів якому немає і тепер - завдяки отриманню патенту США - вже не буде, запорізький виробник використовує в своїх аеродинамічних сепараторах - машинах, призначених для очищення і калібрування сільськогосподарських культур. 

Їх застосування дозволяє аграріям отримувати максимально якісний посівний матеріал і добірне зерно на продаж. 

"Ми неймовірно задоволені роботою сепаратора "Агросепмаша", - каже Дмитро, фермер з Херсонської області і давній клієнт компанії. - Відчуття, ніби зерно перебирали руками, уважно оглядаючи кожне зернятко. Але навіть вручну домогтися такого результату було б неможливо. Завдяки цьому обладнанню ми змогли в кілька разів підвищити схожість насіння і збільшити урожай. І до того ж, істотно заощадити на електроенергії".

Енергоефективність - ще одна вагома перевага аеродинамічних сепараторів запорізької компанії "Агросепмаш", яку їм забезпечує запатентована технологія. У порівнянні з подібними машинами конкурентів - як вітчизняними, так і зарубіжними - вони споживають в декілька разів менше електроенергії: всього трохи більше двох кіловат на годину, переробляючи за цей час близько 40 тон зерна. Це дозволяє аграріям в рази знизити витрати на виробництво. 

Серед інших достоїнств запорізького сепаратора - його універсальність. Він успішно працює не тільки з самими різними зерновими і бобовими культурами, включно з пшеницею, горохом, льоном, соєю, ячменем, насінням соняшнику, нуту і сочевицею, але і з іншими сипучими матеріалами. Так, його можна використовувати для очищення кавових зерен, калібрування гранул наповнювача для котячого туалету, продувки вугілля, сортування заморожених ягід. А, наприклад, в США за допомогою сепараторів "Агросепмаша" очищають насіння конопель та інших рослин.Наразі велику частину своєї продукції запорізький виробник зерноочисного обладнання експортує в інші країни. Тим часом, компанія намагається підтримувати вітчизняні аграрні господарства, пропонуючи їм техніку за нижчими, ніж закордонним клієнтам, цінами. І після отримання патенту, як запевняють в керівництві "Агросепмаша", нічого не зміниться: для внутрішнього ринку вартість залишатиметься доступною. Навіть незважаючи на дворазове подорожчання металу, ціна на який традиційно формує майже 90% собівартості продукції сільгосптехніки, що випускається. Довідка 

Компанія "Агросепмаш" заснована в 2012 році в Запоріжжі. Вона спеціалізується на розробці і виробництві зерноочисного обладнання і в наразі є безапеляційним лідером на вітчизняному ринку. 

Крім аеродинамічних сепараторів, компанія випускає різні моделі плоскорешетних скальператорів, барабанних сепараторів та повітроочисних систем, в основі яких лежать власні унікальні розробки компанії. 

Переваги техніки "Агросепмаш", серед яких інноваційність, надійність, висока продуктивність і простота в експлуатації, вже оцінили аграрії 15 країн, в тому числі Італії, Франції, Польщі, Німеччини, Словаччини, США та Канади, які завдяки їй змогли максимально спростити і здешевити процес післязбиральної очистки і сепарування сільськогосподарських культур.

Теги
Схожi
Українець створив безкоштовний веб-додаток і заробляє $1 млн на рік
Наука і технології
Українець створив безкоштовний веб-додаток і заробляє $1 млн на рік
П’ять років тому українець Іван Куцкир запустив безкоштовний веб-додаток Photopea.com – повноцінний редактор зображень, який працює в браузері...
У кратері Марса виявлено незвичайні камені
Наука і технології
У кратері Марса виявлено незвичайні камені
Марсохід Perseverance виявив загадкові камені на дні кратера Езеро...
В операційних системах Apple з’явилася підтримка кримськотатарської мови
Наука і технології
В операційних системах Apple з’явилася підтримка кримськотатарської мови
Відтепер користувачі iOS 14.5 і macOS 11.3 можуть його обрати, увімкнувши в налаштуваннях Crimean Turkish (crh)...
Український кулезахисний шолом «ТОР-Д» пройшов випробування Міноборони
Наука і технології
Український кулезахисний шолом «ТОР-Д» пройшов випробування Міноборони
Шолом «ТОР-Д» за рівнем балістичного захисту відповідає стандартам НАТО...
Колишній офіцер ВМС США розповів про неодноразові зустрічі з НЛО
Наука і технології
Колишній офіцер ВМС США розповів про неодноразові зустрічі з НЛО
Він заявив, що він та інші пілоти його ескадрильї винищувачів F / A-18 спостерігали «дивні і дуже маневрені» непізнані об'єкти над водною гладдю в районі Атлантичного океану...