[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/images\/8-48452299.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]

Фіни зі шведами переглянули свою нейтральність, побачивши, на які звірства здатна путінська зграя

Фіни зі шведами переглянули свою нейтральність, побачивши, на які звірства здатна путінська зграя
До війни я мав низку розмов з нашими дипломатами, які переконували мене в тому, що позаблоковий статус України - це дуже вигідний козир, який потрібно грамотно розігрувати. В якості прикладу вони зазвичай наводили послідовно позаблокових на той момент Фінляндію та Швецію.
 
Цікаво було б поспілкуватися з ними зараз, особливо про фінів та шведів, які моментально переглянули свою нейтральність, побачивши, на які звірства здатна путінська зграя.
 
Отже членство НАТО - єдиний безпековий формат, який може дозволити розраховувати на відносно безпечне майбутнє. Відносно - тому що існування росії робить відносним будь-що в цьому світі.
 
Але до цього членства треба якось проіснувати. Варіант лише один - модернізувати військо, озброюватись, знищувати ворога, поки світ знекровлюватиме його санкціями та іншими «спецопераціями», мета яких - відкинути росію в цивілізаційний мезозой, оскільки дипломатія не працює, а сила - єдине, що розуміють росіяни.
 
Світ зараз - ніби медичний консиліум, який вирішує, як приборкати або приспати небезпечного психопата.
 
Щоб зрозуміти кількість та рівень залучених фахівців, можна переглянути склад учасників зустрічей в Рамштайні або склад нової групи з питань міжнародних безпекових гарантій для України, яка днями почала роботу.
 
На нас чекають важкі часи. Можливо, не менш важкі, ніж ми вже пережили. Але ми вже точно не самі, а значить ми точно переможемо.
[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/root\/images\/house1.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":""}]
Теги
Iншi дописи автора
Ситуація з хейтом Пташки: не слід протиставляти цьому хейту симетричний хейт
Закарпатська митниця, користуючись віддаленістю від війни, забезпечила вивезення за кордон мільйонів
Виступ Зеленської в Конгресі США - це перший виступ першої леді в історії Конгресу
Головне завдання держави - зберегти армію, яка поверне усі окуповані території