Інна розповідала, що дуже хвилювалась. Натомість Богдан каже, що не хвилювався зовсім, адже напередодні свята пережив емоції гостріші.

"Не був упевнений, що вийде приїхати, бо там (в Бахмуті – 24 Канал) дуже складна ситуація. Була проблема виїхати тому, що там залишилася одна дорога. Через дощі інші розмокли – багнюка. Машиною не проїдеш. Товариш хотів вивезти мене на легковому автомобілі – ми застрягли", – пригадав Богдан.

Врешті друзі нареченого з 93-ї бригадививезли його танком через поле.

"Потім підібрали інші військові друзі. Їхав майже два дні. Там усі переправи розбиті. Дороги теж. Зараз почуваюся щасливим," – розповів військовий.

"Коли повернуся звідти, плануватиму тоді. Хочемо жити в Черкасах. Ми обидвоє тут народилися. Це те місто, де хотів би прожити все життя. Дуже його люблю", – розповів військовий.

Пара розповіла, що святкуватиме весілля у колі найближчих людей. Богдану дали 10 днів відпустки, тож матимуть невеликий медовий місяць.

"Скорочений медовий місяць, демоверсія" – розповіла наречена Інна.

Дівчина додала, що вона візажистка. Коли на початку повномасштабної війни Богдан пішов у військкомат та попросив повістку, то дівчина хотіла йти з ним. Проте чоловік не пустив.

Чекатиму вдома – така доля дружин військових,– зауважила наречена.

Знайома пара орієнтовно два роки. Богдан розповів, що весілля готували швидко – всього тиждень.