[]

«Задоволення - душити когось»: в мережі з'явилися нові секс-переписки Армі Хаммера

«Задоволення - душити когось»: в мережі з'явилися нові секс-переписки Армі Хаммера

Історія про Армі Хаммера і його злиті секс-переписки отримала продовження. На цей раз з репортерами зв'язалася якась жінка, яка показала нові скріншоти та аудіоповідомлення, якими вона нібито обмінювалася із зіркою в соцмережах (офіційне підтвердження автентичності поки знову відсутній, так як сам Хаммер не коментує матеріали).

Вони були зроблені якраз відразу після того, як в мережі були опубліковані перші скріни з сексуальними фантазіями Армі, включаючи налякати всіх фразу "Я на 100% канібал". Саме після тієї публікації і розгорівся скандал в мережі, а незабаром стали з'являтися і нові свідоцтва агресивної поведінки Хаммера під час сексуальних практик.

Нова свідок запевняє, що актор в листуванні з нею поділився своїми емоціями від того, що відбувається, назвавши реакцію преси бажанням присоромити його.

У своїх повідомленнях Армі характеризує витік як "дерьмово", але зізнається, що в цілому відчуває себе нормально.

"Чесно кажучи, я трохи приголомшений. Це дуже грубе втручання і досить-таки дерьмово - бути зганьбленим в інтернеті за свої Кінкі (Кінк називають якийсь збудливий елемент або дія, які можуть бути індивідуальними у різних людей і не збігатися з чимось загальноприйнятим. - Прим. Ред.). Але я щасливий. Життя прекрасне. Це просто важкий момент. Я дуже щасливий і спокійний. Треба робити висновки з усіх труднощів і бути вдячним за все," - такі слова Хаммера призводить новий свідок.

Вона також розповіла, як почала спілкуватися з актором, і, судячи з усього, це було неважко.

"Я почала писати йому з початку грудня. Він був дуже чуйним. Листування велася з його офіційного перевіреного аккаунта в Instagram. До кінця того дня він дійсно був зацікавлений в секстинг і відправляв голосові повідомлення. Протягом декількох тижнів у нас були розмови на різні теми, які варіювалися від сексуальних до побутових,"  - розповіла анонімна жінка Daily Mail.

Вона також зазначила, що після першої витоку листувань актор отримав безліч повідомлень від дівчат, які були готові задовольнити його дивні бажання.

"Я отримав багато пропозицій від дівчат, які сказали, що я можу з'їсти їх шматочки, ха-ха," - цитує Хаммера джерело.

Жінка запевняє, що вже на наступний день після того, як вони почали листуватися, Хаммер розповів їй про свої агресивних сексуальних фантазіях і спробував переконати її приєднатися. Так, Армі розповів, що він захоплювався небезпечними фетишами, в тому числі задушенням до втрати свідомості.

"Задоволення - душити когось до такої міри, що вони ось-ось втратять свідомість, але розраховувати час, щоб вони приходили до тями, коли збираються закінчити. Крім того, відмінний секс в цілому. Це мій улюблений наркотик, " - написав Хаммер про те, що його збуджує.

Крім того, актор попросив дівчину надіслати йому запис того, як вона мастурбує.

"Якщо ми займемося цим, я буду мати ці оргазмами. Так що будь моєю маленькою ідеальної шлюшкой і подаруй мені п'ять оргазмів. І скажи потім "спасибі, сер". Давай. І не пиши знову, поки не закінчиш п'ять разів," - позначив свої бажання Хаммер.

Дівчина, схоже, залишилася не в захваті від такої пропозиції і незабаром припинила спілкування з актором.

"Він почав розпитувати мене про речі, які знову почали купувати по-справжньому сексуальний характер, і це в самий розпал скандалів. Я заблокувала його після цього і більше ніколи з ним не розмовляла," - зізналася вона.

Нагадаємо, що вже багато дівчат поділилися своїм досвідом спілкування з Армі Хаммером, в тому числі 22-річна Пейдж Лоренц, яка зустрічалася з актором в кінці минулого року. Раніше вона також дала інтерв'ю Daily Mail, де розповіла, що Хаммер застосовував до неї і фізичне насильство.

Кілька днів тому вперше прокоментувала те, що відбувається і колишня дружина Армі, 38-річна Елізабет Чемберс. Вона заявила, що нічого не знала і просто в шоці.

[]
Теги
Схожi
Іванґай про Україну: Дудь показав вирізану частину
Шоубiз
Іванґай про Україну: Дудь показав вирізану частину
Український блогер розкритикував російського журналіста за вилучений фрагмент про дії Москви стосовно українців.

...
У мережі з'явилися перші кадри приквела «Гри Престолів»
Шоубiз
У мережі з'явилися перші кадри приквела «Гри Престолів»
Прем'єра «Дім дракона» запланована на наступний рік...
Модель Морган Смітлайн розповіла про насильство з боку Меріліна Менсона: «Найстрашніший монстр»
Шоубiз
Модель Морган Смітлайн розповіла про насильство з боку Меріліна Менсона: «Найстрашніший монстр»
«Білосніжку» вимагають переписати через поцілунок принца
Шоубiз
«Білосніжку» вимагають переписати через поцілунок принца
У США і Європі виникла запекла суперечка про зміст казки...
Netflix зняв серіал про хлопчика-оленя
Шоубiз
Netflix зняв серіал про хлопчика-оленя
Netflix випустив трейлер серіалу «Ласун». Заснований на серії коміксів DC Джефа Леміра. Виходив з 2009 по 2013 рік...