Юлія Навальна звернулася до Путіна з вимогою звільнити її чоловіка

Юлія Навальна звернулася до Путіна з вимогою звільнити її чоловіка

Вчора в своєму інстаграмі дружина Олексія Навального Юлія звернулася до президента Росії Володимира Путіна з вимогою звільнити її чоловіка, який зараз відбуває тюремне ув'язнення у так званій справі Yves Rocher.

Вона написала, що у Олексія Навального почалися серйозні проблеми зі здоров'ям, однак до нього не тільки не пускають лікарів, але і не дають ліків і не дозволяють займатися лікувальною гімнастикою. Юлія розповіла, що у Олексія сильно болить спина, і почалося це ще в "Матроської тиші". Сам політик забороняв рідним і близьким розповідати про це, тому що не хотів, щоб це виглядало, наче він скаржиться. Зараз болю загострилися ще й тому, що Олексію не дають нормально спати ночами - його будять кожну годину.

"Тут і здоровий очумеет, не кажучи вже про людину, що пережили півроку тому смертельне отруєння. Можливо, Олексію потрібно серйозне лікування. Оскільки я вже маю досвід взаємодії з лікарями в омської лікарні, для мене очевидно, що на докторів, яких йому підсуне ФСВП (нагадаю ще раз: ці люди спеціально ховають вправи на папірці), ми покластися не можемо,"- пише Юлія.

Вона зажадала надати її чоловікові можливість лікуватися у лікарів, яким вона довіряє, і особисто звернулася до Володимира Путіна.

"Я вимагаю негайно звільнити мого чоловіка, Олексія Навального, якого він запхав у в'язницю незаконно. Запхав тому, що боїться політичної конкуренції і хоче сидіти на троні до кінця життя. Те, що відбувається зараз, - це особиста помста і розправа над людиною, яка відбувається у нас на очах. Це повинно бути негайно припинено,"- заявила вона.

Також вчора відомі російські діячі культури написали лист директору ФСВП Олександру Калашникову, генпрокурору Ігорю Краснову і уповноваженої з прав людини Тетяні Москалькової з проханням забезпечити Олексію Навальному нормальні умови утримання в колонії, а також надати йому доступ до адвокатів і зняти з нього статус "схильного до втечі "укладеного (саме через це його і будять ночами кожну годину).

Звернення Юлії Навального до Володимира Путіна прокоментував прессекретар президента Дмитро Пєсков. Він зазначив, що в Кремлі не збираються реагувати на вимоги подружжя опозиціонера звільнити її чоловіка.

"Ми не будемо реагувати на це звернення. Воно відображено в засобах масової інформації. Безумовно, воно міститься в усіх матеріалах, пов'язаних з оглядами ЗМІ. Зараз вже, в умовах, коли цей громадянин є засудженим і ув'язненим колонії, адресатом для таких звернень є ФСВП," - сказав Пєсков.

Нагадаємо, що Олексій Навальний був заарештований в січні, відразу після того як він прилетів з Німеччини, де проходив лікування і реабілітацію після отруєння "Новачком" в серпні минулого року. Йому пред'явили звинувачення за те, що він протягом деякого часу не був до органів ФСВП, щоб відзначатися у інспектора, так як у нього був випробувальний термін у справі Ives Rocher (нагадаємо, що опозиціонер перебував у комі і навіть при бажанні фізично не міг цього зробити). Його оголосили в розшук (втім, він не тільки не ховався, а й добровільно повернувся на батьківщину) і затримали прямо в аеропорту.

Раніше Український Дощ повідомляв, що Навальний оголосив голодування в тюрмі.

Теги
Схожi
ВМС США вилучили російську і китайську зброю з судна у Аравійському морі
Світ
ВМС США вилучили російську і китайську зброю з судна у Аравійському морі
Екіпаж крейсера виявив незаконний вантаж під час стандартної перевірки, зазначається у повідомленні пресслужби П'ятого флоту ВМС США...
Лукашенко підписав декрет про передачу влади в разі загибелі президента Білорусі
Світ
Лукашенко підписав декрет про передачу влади в разі загибелі президента Білорусі
Документ встановлює порядок дій в разі загибелі президента в результаті «замаху, здійснення акту тероризму, зовнішньої агресії, інших насильницьких дій»....
У Парижі урочиста церемонія до Дня перемоги відбулася 8 травня без широкого загалу
Світ
У Парижі урочиста церемонія до Дня перемоги відбулася 8 травня без широкого загалу
Емманюель Макрон поклав вінок до пам'ятника генералу Шарлю де Голлю на площі Жоржа Клемансо. Там же була оголошена хвилина мовчання в пам'ять про всіх загиблих в роки Другої світової війни
...
Чехія попросила країни ЄС вислати хоча б по одному російському дипломату
Світ
Чехія попросила країни ЄС вислати хоча б по одному російському дипломату
«Європа не може ігнорувати такі дії. Коли атакують одну державу-члена ЄС, то автоматично атакують і всіх інших », - зазначив чеський прем'єр...
Казахстан відмовився від урочистостей з нагоди Дня Перемоги
Світ
Казахстан відмовився від урочистостей з нагоди Дня Перемоги
Відзначається, що в цьому році Казахстан обмежиться зверненням до співвітчизників з привітаннями глава держави...