YouTube відзвітував про рекордну кількість видалених відеороликів

YouTube відзвітував про рекордну кількість видалених відеороликів

У другому кварталі 2020 року відеохостинг YouTube (належить компанії Google) видалив понад 11,4 млн відеороликів. Цей показник став рекордним для компанії. Наприклад, в квітні-червні минулого року з YouTube видалили менш 9 млн роликів.

Таке зростання кількості вилучених відео пов'язано з більш активним використанням алгоритмів, які автоматично розпізнають і видаляють ролики, що порушують правила YouTube. Відеохостинг став більше покладатися на алгоритми в зв'язку з пандемією коронавірусу, через яку співробітники компанії стали працювати віддалено. При цьому в YouTube визнали, що в нових умовах перед компанія вважала за краще видаляти більше роликів, беручи до уваги можливість того, що алгоритми будуть припускатися помилок і видаляти відео, які не порушують правила YouTube.

Для виправлення таких помилок в YouTube збільшили штат команди, що займається розглядом скарг на неправомірне видалення роликів. Цей крок виявився правильним: якщо в першому кварталі компанія отримала 166 тис таких скарг, то в другому кварталі їх кількість перевищила 325 тис. Число задоволених скарг при цьому зросла з 41 тис до 160 тис, хоча в компанії відзначили, що частина задоволених у другому кварталі скарг надійшла в кінці першого кварталу, пише The Verge.

Нагадаємо, в травні Google оприлюднила правила публікації відеороликів про коронавірус Covid-19 і список заборонених тем.

"На YouTube заборонена публікація контенту про Covid-19, здатного привести до заподіяння серйозної шкоди здоров'ю. Зокрема, не можна додавати матеріали, в яких повідомляються неправдиві відомості про коронавирусну інфекцію, що суперечать офіційним джерелам - Всесвітньої організації охорони здоров'я та місцевим органам охорони здоров'я", - говорилося в повідомленні компанії.

Йдеться про контент, пов'язаний з лікуванням, профілактикою, діагностикою та передачею коронавірусу. Наприклад, до категорії неправдивих відомостей про лікування відносяться матеріали, в яких глядачів відмовляють звертатися за медичною допомогою і закликають лікувати коронавірус в домашніх умовах. Під неправдивими відомостями про профілактику розуміється контент, який містить відомості про профілактику коронавірусу, які суперечать рекомендаціям ВООЗ і державних органів охорони здоров'я. У категорію неправдивих відомостей про діагностику входять матеріали з інформацією про методи виявлення коронавирусной інфекції, яка суперечить рекомендаціям ВООЗ та органів охорони здоров'я.

Нарешті, до помилкових відомостей про шляхи передачі інфекції адміністрація YouTube відносить твердження про те, що Covid-19 не є вірусним, заразним, не поширюється в певних кліматичних і географічних умовах. Також сервіс забороняє твердження про те, що окремі особи або групи осіб несприйнятливі до вірусу і не можуть бути його переносниками, і повідомлення, що ставлять під сумнів користь соціальної дистанції і самоізоляції в цілях запобігання поширенню інфекції.

Раніше Український Дощ писав, що у другому кварталі 2020 року, в рамках кампанії по боротьбі з дезінформацією, з сервісу YouTube було видалено понад 2500 каналів, пов'язаних з Росією, Китаєм і Іраном. Канали вели на різних мовах.

Теги
Новини партнерiв
Схожi
Загадкову губку з трьома очима знайшли на березі океану в Індії
Наука і технології
Загадкову губку з трьома очима знайшли на березі океану в Індії
Експерти підозрюють, що це морська губка. Однак в районі Чирали і на східному узбережжі через забруднення океану зазвичай не водяться ні губки, ні корали...
Для побудови онлайн-карти марсохода NASA обрало розробку українця
Наука і технології
Для побудови онлайн-карти марсохода NASA обрало розробку українця
Американське космічне агентство NASA для мапи свого нового марсохода Perseverance використовує рішення українського розробника Володимира Агафонкіна...
Люди, які носять окуляри, втричі рідше хворіють COVID-19
Наука і технології
Люди, які носять окуляри, втричі рідше хворіють COVID-19
За словами дослідників, люди, які постійно носять окуляри рідше торкаються до обличчя та очей, тому в три рази рідше хворіють коронавірусом...
Другим пасажиром комерційного рейсу Crew Dragon стане дівчина, яка перемогла рак
Наука і технології
Другим пасажиром комерційного рейсу Crew Dragon стане дівчина, яка перемогла рак
29-річна Хейлі Арсенокс стане першою людиною з протезувати частиною тіла, який побуває в космосі...
Біля берегів Італії виявлено найбільше звалище сміття (відео)
Наука і технології
Біля берегів Італії виявлено найбільше звалище сміття (відео)
У деяких місцях концентрація сміття перевищує мільйон об'єктів на квадратний кілометр...