[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/images\/8-48452299.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]

Якщо Зеленський сам дав команду переслідувати Бутусова, то на Банкову пора викликати санітарів

Якщо Зеленський сам дав команду переслідувати Бутусова, то на Банкову пора викликати санітарів
Одразу після пресконференції Володимира Зеленського, на якій Юрій Бутусов поставив різкі запитання главі держави, ДБР відкрила проти журналіста кримінальне провадження.
 
З-посеред іншого правоохоронний орган перевіряє Юрія Бутусова на предмет «планування, підготовки та ведення агресивної війни».
 
Це що виходить: українська держава звинувачує свого громадянина в тому, що він напав на Росію і можливо геноцидить її мешканців? Ну як же так?! Феєрична, фантастична, просто приголомшлива тупість!
 
Скажіть хто-небудь Зеленському, що ті, хто звільняє охорону, бо не збила журналістські дрони над Гутою, ріже паспорти розвідникам, відкриває провадження проти Бутусова - це не просто підлеглі, які вислужуються. Вони - явні агенти, які свідомо виставляють президента олігофреном.
 
Зеленському треба гнати таких підлеглих відомо якою мітлою. Інакше його самого потім роками будуть переслідувати наслідки усіх цих беззаконних і дурних рішень.
 
Ну а якщо він сам ставить такі задачі, то на Банкову пора кликати санітарів.
[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/root\/images\/house1.jpg","date":"","active":"1","thumb":"","ad_link":""}]
Теги
Iншi дописи автора
Заява головнокомандувача ВМС ФРН щодо України це принаймні чесно
Казахстан - не рабська Росія і не Білорусь. І навіть не Україна, де потрібна розкачка
Усі підсумки року у викладі хворого мужика Путіна для не менш хворого народу
Чи треба було Зеленському «чистити зуби», поки Байден не подзвонить?