[]

Як за компасом має стояти ліжко: скористаймося древнекитайским вченням фен шуй

Як за компасом має стояти ліжко: скористаймося древнекитайским вченням фен шуй

Чи впливає розташування ліжка відносно сторін світу на здоров’я та внутрішню гармонію людини? На яку сторону світу краще спати головою? Український Дощ пропонує звернутися до древнекитайского вчення фен шуй, скористатися формулою і розрахувати число Гуа для того, щоб відповісти на ці запитання.

Згідно філософії фен шуй число Гуа розраховується індивідуально для кожної людини за датою його народження. Таке число дозволяє визначити сприятливі і несприятливі сторони світу в сітці Багуа - магічному колі, що описує Всесвіт і делить навколишній простір на конкретні сфери. Кожна сфера (сектор кола) визначає зону в приміщенні (будинку, офісі). А правильна і спрямована активізація даних зон дозволяє гармонізувати життєвий простір і вплинути на події і на плин життя. Персональне число дає можливість визначити, який з напрямків і яка з зон є для людини найбільш сприятливою, а яке несе в собі приховану небезпеку.
 
Кожна сторона світу має свою визначену енергію і по-різному впливає на людину. Ідеальним вважається розташування голови під час сну на північ, оскільки в цьому напрямку людина опиняється вздовж магнітних ліній Землі і це положення сприяє відчуттю стабільності, спокою та посиленню миру в душі.
На Сході прийнято лягати головою до сходу сонця, який завжди асоціюється з духовним початком, тому допомагає легше й швидше оволодівати знаннями, краще запам’ятовувати, а також збільшує жагу до духовності.
 
Сон головою на захід посилює чутливість і творчі здібності, тому ідеально підходить для людей мистецтва — письменників, поетів, художників тощо.
 
Напрямок голови під час сну на південь — для одинаків, які всіма силами прагнуть отримати популярність і просунутись угору кар’єрними сходами.
 
Положення на південний схід і південний захід сприяє накопиченню матеріального добробуту. А північний схід і північний захід вважаються нейтральними напрямками. 
 
Тепер трохи математики: вирахуємо ваше персональне число Гуа. Саме воно підкаже, до якої з двох груп людей згідно з методикою фен-шуй належите ви і який напрямок для вашого сну найсприятливіший. Отож, візьміть олівець, аркуш паперу і компас. Число Гуа вираховується так: складіть дві останні цифри вашого року народження. Якщо вийшло двозначне число, ще раз складіть його цифри.
 
Тепер чоловіки повинні відняти отриману цифру від десяти, а жінки — додати до отриманої цифри п’ять. Якщо розрахунок ведеться для дітей, які народились після 2000 року, то для хлопчиків віднімаємо отримане число від дев’яти, для дівчат — додаємо шість.
 
Якщо ваше число Гуа 1, 3, 4, 9 — то ви людина східна. Краще за все вам спати головою в напрямку на північ, схід, південь та південний схід.
 
Якщо ж 2, 5, 6, 7, 8 — то ви людина західна. І вам найбільше підходять захід, південний та північний захід, північний схід.
Важливе також розташування ліжка у кімнаті. Відповідно до правил фен-шуй, ставити його потрібно так, щоб узголів’я примикало до стіни (тобто спати головою до стінки). У жодному разі неможна спати ногами до дверей і під стельовою балкою.
 
Якщо кімната дозволяє поставити ліжко тільки вздовж стіни, то намагайтесь не присувати його до стіни, в якій розташовані двері.
[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/root\/images\/house2.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":""}]
Теги
Схожi
Магічна дата 22.02.2022: що вона означає у нумерології і які зміни принесе у ваше життя
Цікаве
Магічна дата 22.02.2022: що вона означає у нумерології і які зміни принесе у ваше життя
22.02.2022 – це дата-паліндром, тобто та, яку можна прочитати в обох напрямках. Такі дати зустрічаються не так часто і мають значний вплив на події, що відбуваються у світі...
10 різножанрових кінострічок та мультфільмів на Святвечір для родинного перегляду
Цікаве
10 різножанрових кінострічок та мультфільмів на Святвечір для родинного перегляду
Напередодні Різдва за старим стилем «Український Дощ» пропонує до перегляду 10 кінострічок та мультфільмів для спільного родинного перегляду в доброму гуморі...
Що говорять пророцтва Мішеля Нострадамуса про 2022 рік: 5 пророцтв
Цікаве
Що говорять пророцтва Мішеля Нострадамуса про 2022 рік: 5 пророцтв
Пророцтва Нострадамуса стали класикою Нового року. Пророцтво Нострадамуса за всі ці роки були досить точними, і більшість з них були дуже негативними...
Зустрічаємо рік Водяного Тигра: китайський гороскоп на 2022 рік від Кенні Ху
Цікаве
Зустрічаємо рік Водяного Тигра: китайський гороскоп на 2022 рік від Кенні Ху
Кенні Ху - астролог, майстер феншуя і геомант (фахівець з ворожіння за допомогою землі, піску та каміння) склав докладний гороскопдля всіх знаків китайського календаря...
Фелінологи розповідають, як довго можна залишати домашнього кота без уваги
Цікаве
Фелінологи розповідають, як довго можна залишати домашнього кота без уваги
Відповідь на це питання важлива для благополуччя вашого улюбленця і будьте впевнені, вона вас здивує ...