[]

Як українки вибились із прибиральниць у відомі модельєрки

Як українки вибились із прибиральниць у відомі модельєрки

Сестри Андріїв з Івано-Франківщини – заробітчанки, які попри складний початок змогли збудувати карколомну кар’єру за кордоном. Про їхній шлях від нелегальних заробітків до подіуму в Парижі у сюжеті із серії "Наші за кордоном" розповідають Подробиці.Про це повідомляє Курс.

Будинок, власне ательє і – хороше майбутнє для дітей. Щоб здійснити цю мрію, Галина Андріїв 18 років тому кинула роботу викладачки у швейному училищі на Івано-Франківщині та подалася з чоловіком на заробітки до Бельгії.

Працювали нелегально – Галя допомагала місцевим по господарству, чоловік – на будові.

"Це не так все було просто, як ми собі то малювали. Довший час ми дуже важко жили. На підлозі спали, роботи не мали, додому повернутись не могли", – згадує Галина.

Наблизитися до мрії допоміг випадок. До Галини у Бельгію приїхала сестра Оксана, і вони разом шукали їй роботу прибиральниці.

“Приїжджаємо до людей. І потрапили ми в ательє – де створюється одяг. Я заходжу в ательє, і в мене зразу така усмішка. А вони: а чому ви смієтеся? Я кажу, мені смішно, бо це моя професія”, – розповідає Галина.

Так Галина стала працювати за покликанням – шити весільні та вечірні сукні. А вже за 2 роки, коли нарешті легалізувалася в Бельгії, таки відкрила свій власний салон, уже добре розуміючи смаки місцевих.

Клієнти Галини, як вона каже, – це бельгійська та французька еліта. Титуловані баронеси, принцеси, весілля яких святкують за давніми традиціями. Приміром, подруги та мама нареченої мають бути у капелюшках. Саме з таких запитів і почалася кар’єра модистки у Галиної сестри Оксани.

“Одного прекрасного дня вона мені подзвонила і каже: Оксана, у мене до тебе справа на мільйон – треба шити капелюшки. Я кажу: які капелюшки? Де? Я ніколи нічого такого не робила Вона каже: Оксана, ти зможеш”, – пригадує Оксана.

Далі були книги, курси, приватні уроки та робота в тандемі з сестрою.

А через два роки – у 2018 – сестри Андріїв уперше взяли участь у показі мод у Бельгії. Вечірні сукні від Галини та капелюшки від Оксани.

"Для мене це було якесь перше таке визнання і розуміння того, що я все-таки можу. Бо все здавалось, а, що я там роблю – щось таке маленьке. І є модистки, багато там в королівських сім’ях, багато тут і магазинів з цими виробами", – говорить Оксана.

Зараз у кожної з сестер – свій бренд. Галина обрала назву "Valeonе"– склавши її з імен своїх дочок. Оксана взяла українське слово – “Lelitka”, щоб мати нагоду розповісти клієнтам про батьківщину.

А незабаром наступна вершина – участь у показі мод у Парижі... Вже наприкінці вересня.

[]
Теги
<
Новини партнерiв
Схожi
Сьогодні Василеві Сліпаку виповнилося б 46 років
Люди
Сьогодні Василеві Сліпаку виповнилося б 46 років
У цей день 46 років тому народився Герой України,  славетний «Міф», всесвітньо відомий український оперний співак, соліст Паризької опери Василь Сліпак...
Сьогодні Міллі Йовович - 45!
Люди
Сьогодні Міллі Йовович - 45!
17 грудня святкує свій день народження відома американська акторка родом з Києва Мілла Йовович...
Львів’янка розповіла про життя та навчання у США
Люди
Львів’янка розповіла про життя та навчання у США
У 1990-х розпочалася і донині триває так звана четверта хвиля міграції з України. Із різних причин громадяни виїжджають за кордон у пошуках щастя - хтось повертається, а хтось уже ні...
Вупі Голдберг - 65. Одеське коріння, робота в морзі, комуна хіпі та інші парадокси «негарної красуні»
Люди
Вупі Голдберг - 65. Одеське коріння, робота в морзі, комуна хіпі та інші парадокси «негарної красуні»
Вона ніколи не була красунею, але при цьому користувалася успіхом у чоловіків і легко підкорювала всіх, хто знаходився в центрі її уваги...
 Харків'янка розповіла, як відкрила справу з виробництва зефіру у Польщі
Люди
Харків'янка розповіла, як відкрила справу з виробництва зефіру у Польщі
Українка Тетяна Чумак переїхала до польського Вроцлава три роки тому та відкрила власну справу...