[]

Як світ хайпанув на історії з російським котом

Як світ хайпанув на історії з російським котом

Історія власне така. Кота на ім'я Віктор, хазяїн якого летів з Риги до Владивостока, не пустили в салон літака, тому що на думку компанії «Аерофлот» кіт був занадто товстим.

За правилами авіакомпанії, у салон літака можна брати тварину вагою не більше восьми кілограмів, але при зважуванні кіт Віктор виявився дещо важчим, цілих 10 кіло.

Співробітниця «Аерофлоту» запропонувала власнику кота, який летів до Владивостока з пересадкою в Шереметьєво, здати тварину в багаж, але хазяїн категорично відмовився. Але робітниця російських авіаліній і далі наполягала на тому, що тварину обов'язково потрібно здати в багаж.

«На усі спроби пояснити, що кіт живим не долетить у багажі 8 годин і що він буде щоночі снитися їй в кошмарних снах до кінця життя, вона відповідала що у неї правила і брати на себе відповідальність за 2 зайвих кг в салоні вона не збирається», - написав на своїй сторінці у Facebook хазяїн кота Михаїл Галін.

В результаті чоловік вирішив здати квиток на літак і полетіти пізніше.

У Москві Галін знайшов схожого на Віктора кота, але дещо меншого розміру. Під час реєстрації на наступний рейс він підмінив свого вихованця на кішку Фібі, яку позичив задля цього у знайомої.
При зважуванні кицька виявилася відповідною до норм авіакомпанії.

«Операція по заміні товстого кота Віктора на мініатюрну кішечку Фібі пройшла успішно», - написав у ФБ господар тварини. До Владивостока Галін і кіт Віктор успішно долетіли бізнес-класом.

Але історія на цьому не завершилася. Блогери у ФБ підхопили цю тему і вона, як то кажуть, покотилася по світу.

"Прилетіла до мене подруга з Лондона. І ось розповідає. Летить бізнес-класом Аерофлоту... І ось підходить до неї стюардеса. Мовляв, вітаємо постійного пасажира, як вам політ, як вам сервіс. А подруга як почала: мовляв, сервіс-то сервіс, але ви ж котика образили! І милі відібрали! Як же можна. Ви ж дітей 12 кг пускаєте, і вони заважають, а тут всього лише котик! І сусід подруги приєднався. Мовляв, як не соромно. Котик би помер в багажі! А там за ними і інші ряди почали..."  - поділилася враженнями у мережі одна відома блогерша.

 "Це дурний, шкідливий і небезпечних піар-хід. Так робити не можна. Навіть якщо ти монополіст. З кейса з котиком можна було створити супер-кейс. Додати по 2 кг на кота. Дітей же возять, і нічого. І зробити дружній жест в обнімку з котиком. І все. Був би суцільний позитив. Обернути котокейс проти себе це треба мати розуму палату." - написала у своєму телеграм-каналі Божена Ринська.

Як не дивно, історію з котом Віктором взяли в оберт усі інші міжнародні авіакомпанії і влаштували неофіційний флешмоб з котами на сторінках підписників у мережі. 

Але російські авіалінії і далі стоять не своєму - не можна і все! У які збитки стане Аерофлоту нетолерантність по відношенню до своїх пасажирів і повна байдужість до тварин стане відомо вже наприкінці року, адже карту "товстого кота" неофіційно розігрують усі, від Lufthansa до Emirates. У всякому разі цей хайп їм однозначно на руку.

 

[]
Теги
Схожi
У зоні відчуження відкрили п’ять водних і один велосипедний маршрути
Подорожі
У зоні відчуження відкрили п’ять водних і один велосипедний маршрути
Нові туристичні маршрути почнуть діяти у зоні відчуження з 22 червня...
В Одесі відкрили інклюзивний пляж (фото)
Подорожі
В Одесі відкрили інклюзивний пляж (фото)
В Одесі на «Дельфіні» відкрили інклюзивний пляж із міжнародним знаком якості і чистоти...
Посольство Швеції перетворило київські вулиці на AR-об’єкти
Подорожі
Посольство Швеції перетворило київські вулиці на AR-об’єкти
У Києві з’явився пішохідний маршрут з елементами доповненої реальності, присвячений українсько-шведській співпраці...
Україна посіла перше місце в рейтингу країн за доступністю автоподорожей
Подорожі
Україна посіла перше місце в рейтингу країн за доступністю автоподорожей
Проаналізувавши 31 країну Європи за 6 категоріями, туристична пошукова система віддала перше місце в категорії «ціни» Україні...
Нові правила в’їзду в Туреччину для українців. Що змінилося?
Подорожі
Нові правила в’їзду в Туреччину для українців. Що змінилося?
Громадяни України, які подорожують до Туреччини, повинні будуть пред’явити перед подорожжю один з чотирьох документів на вибір, аби потрапити до країни...