[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/images\/8-48452299.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]

Я б хотів, щоб саме така людина була українським президентом

Я б хотів, щоб саме така людина була українським президентом

Ви знаєте, що компліментарні дописи про чиновників - це не до мене.

Я цим не пишаюсь і не хизуюсь, просто так склалися обставини. Я щиро хотів би хвалити чиновників або принаймні симпатизувати їм, але не можу. Точніше, не міг. Ні, у владі були і є симпатичні люди, але симпатія - це трохи не те, що я хотів би відчувати до людини, від якої залежить моя країна. Я хочу раціонально поважати, довіряти і пишатися.

І буквально нещодавно я зафіксував себе на думці, що мені дуже подобається Лана Зеркаль.

Я довіряю їй, поважаю ії, я пишаюся результатами її роботи. Мені подобається її спокійна сила, інтелект, виваженість. Вона послідовна, розумна і очевидно небезпечна. На її фоні більшість наших дипломатів виглядають дрібними істеричками-кон‘юнктурниками - нічого особистого, чуваки.

Я вже не кажу, що добровільно залишити посаду, але лише після виконання всіх життєво важливих для держави справ - це фактично нонсенс. Мені шкода, що вона йде, але я розумію, чому, і підтримую її.

Я б хотів, щоб саме така людина була українським президентом. Спокійна, відповідальна, прагматична жінка. Яка б не мала корупційних шлейфів, не бігала б з попами і хрестами по майданах і не ставила б безглузді рекорди на прес-марафонах. Яка б могла без зайвого пафосу та театрального надриву «вжарити».

Можливо я в чомусь помиляюсь, виправте мене, якщо не згодні. Ідеальних людей не буває, ідеальних політиків і поготів. Але й суцільна, всепоглинна зневіра вже задовбала.

 

[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/2\/273\/1196\/images\/8-7f2b7.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]
Теги
Iншi дописи автора
ДТП за участю Дубінського сталося з його вини
Медведчука без грошей Кремля не існує!
Cпекуляції довкола «труби Медведчука»: давайте розставимо крапки над «і» у цій темі
Не розумію, навіщо Порошенку було переписувати на себе «Прямий»