[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/images\/8-48452299.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]

Вустами Дмитра Гордона говорить Рінат Ахметов?

Вустами Дмитра Гордона говорить Рінат Ахметов?
Вустами Гордона говорить Рінат. Враховуючи це, фраза Гордона «Зєлєнскій для мєня умєр» не залишає простору для різночитань. Я думаю, що це незавуальнована погроза олігарха на адресу президента, чітке попередження про те, що станеться у разі подальшого тиску.
 
Ця історія дедалі більше починає нагадувати історію війни Пабло Ескобара зі своєю державою.
 
Як відомо, Ескобар купив абсолютну більшість чиновників у країні, а ті, хто не продався, були вбиті. І так тривало до тих пір, поки в ситуацію не втрутилися США і це втручання виявилося летальним для Пабло.
 
Цікаво, яку позицію займуть Штати щодо Ахметова та його посіпак, але очевидно, що вони підтримають державу, а не ситуативний олігархічний конгломерат.
 
Не виключаю, що Рінат спробує шантажувати США і торгуватися, але приклад Фірташа з Коломойським є наочним свідченням перспективи такого шантажу. Ба більше, коли структури Ахметова починають діалог з того, що «раптово» вимикають світло у ВАКС.
 
Думаю, вже доволі скоро ми побачимо санкції, кримінальні справи, арешт активів та інші полум‘яні привіти з того боку Атлантики. 
[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/2\/273\/1196\/images\/8-7f2b7.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]
Теги
Iншi дописи автора
Шустер це громадянин іншої держави, який приїжджає паразитувати на нашій країні
Єдине, що занедбане ОРДЛО виробляє стабільно - це проблеми
Снайпери у вікнах на форумі з питань шкільного харчування - це сюр і дичина
Зеленський підписав антиолігархічний закон і тут почалося...