[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/images\/8-48452299.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]

Все у них вийде! Живе Білорусь!

Все у них вийде! Живе Білорусь!
Люди продовжують боротьбу без лідерів, без організованих структур, без міжнародної підтримки і за шаленого опору системи.
 
Це умови, наближені до «України без Кучми». Тільки менти ще більш озвірілі, а диктатор ще більш поїханий.
 
Дії Лукашенка свідчать тільки про одне: він не має ніяких 80%. Інакше б за нього теж вийшли. Хоча б якісь тітухани. За нього тільки міліція, опора режиму.
 
А отже, наші уявлення про Білорусь як про колгоспний рай, де всі обожнюють вусатого вождя - некоректні і не відповідають реальності.
 
Усе, що там відбувається, свідчить про одне: він давно дістав свій народ і сил терпіти далі в білорусів немає.
 
Можна скільки завгодно теоретизувати, як нам в Україні було б вигідніше - з Лукашенком чи без нього - але сенсу підтримувати диктатора, якого зненавидів власний народ, немає. Ця ненависть буде тільки рости і рано чи пізно ситуація вибухне. І батьки, які сьогодні плачуть під СІЗО, шукаючи своїх дітей, його просто розпнуть.
[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/2\/273\/1196\/images\/8-7f2b7.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]
Теги
Iншi дописи автора
Сьогодні день народження у Юрія-Богдана Шухевича - 88
З якою легкістю підкидають героя до небес, з такою ж легкістю потім витирають ноги
Риторичні питання в історії з Сергієм Стерненком
Поки що підозра Шарію виглядає слабо